Hipnoza na odchudzanie

6 sierpnia 2021

Hipnoza na odchudzanie

Szkolenie Hipnoza

Hipnoza od podstaw – od tego warto zacząć.

hipno odchudzanie

4 sesje.

Do końca grudnia rabat 10%

Terminy – styczeń

Dostępnych 10 miejsc na miesiąc

hipnoza na odchudzanie

Hipnoza na odchudzanie

czyli skuteczna metoda radzenia sobie z kompulsją i innymi przypadłościami

 Kiedy człowiek chce schudnąć, skupia się w pierwszym rzędzie na swojej diecie. Wchodzi na kolejne i kolejne ograniczające, restrykcyjne sposoby odżywiania. Aż pewnego dnia może zrobić wielkie oczy, gdy wchodząc na wagę zauważy, że pomimo diety – przytył.

 

Dzień Dobry Mira! Blokada na słodycze działa fenomenalnie, żadnych emocji, ani pozytywnych, ani negatywnych gdy patrzę na ciastka i czekoladę. W weekend byłam z mężem w Podkowie Leśniej, G.jadł ciasto, a ja – zero reakcji. Powiedziałam, że nie będę jeść i pełny luz. DZIĘKUJĘ!!!

Grażyna R.

Po szkoleniu "Schudnij z głową"

Wiem, z własnego doświadczenia, jak wspaniałe jest odczuć po raz pierwszy taką wolność. Wiem, ponieważ sama przez to przeszłam.

Nie… czekaj. Nie – przeszłam. Ja przez to przechodziłam – latami. Najpierwsz przez wiele lat uzależnienia od słodyczy, a potem przez ten przełomowy moment, gdy uwolniłam się, czego i Tobie życzę, jeśli też chcesz być wolna od objadania się i jedzenia słodyczy.

Nie będę się tutaj rozpisywać o sobie. Piszę o tym w różnych miejscach i opowiadam na nagraniach umieszczonych na YT, tutaj dziś chcę jednak o czym innym.

O zagłodzonym mózgu

hipnoza na odchudzanie mózg

Zagłodzony mózg

Boi się tak bardzo kolejnego okresu niedoboru, że kiedy uda mu się przełamiać Twoją, tzw. silną wolę, natychmiast wprowadza zaburzenie zachowań żywieniowych. To dosłownie czas szaleństwa. Zdarza się, że to czas „wielkiego żarcia”.

I to wtedy wchodzisz na huśtawkę o dużej amplitudzie. I oscylujesz pomiędzy głowymi dietami a jedzeniem bez kontroli. Pomiędzy zrywami poczucia winy, motywacji, załamania i euforii.

Przykład:

Kobieta, lat 40. Ćwiczy, przechodzi z jednej diety na drugą. Pracuje, ma dwójkę dzieci, prowadzi aktywny tryb życia. Nie może schudnąć, ponieważ za każdym razem „zalicza” efekt jo-jo. Marzy o zrzuceniu co najmniej 10 kg. Może trochę więcej.

Efekt:

W pracy hipnoterapeutycznej jej podświadomość otrzymuje potrzebną stymulację. Klienta dostosowuje się do zaleceń, obserwując, które z nich są łatwe, a które wymagają zmiany i pracy w hipnozie. To dzieje się do drugiej sesji, na której dokonujemy zmiany na poziomie przekonania „Wszystkie kobiety w mojej rodzinie były grube. A to oznacza, że były dobrymi matkami i żonami.” Na drugiej sesji zakładamy również „zamek z kluczykiem” na słodycze, ponieważ z tym sobie nie radziła w pierwszym tygodniu. Dostaje również „zadania domowe”. 

W 6 tygodniu jej waga obniża się o 10 kg.

Mira Chlebowska

Hipnoterapeuta Neurodietetyk

Czy to jakaś magia?

Nie, to nie jest magia.

Jesteśmy istotami wielowymiarowymi, które, w uproszczeniu, złożone są z ciała, umysłu i duszy. W hipnoterapii pracuję z pacjentami z uwzględnieniem wszystkich trzech sfer.

Tajemnica tkwi w tym, by przestać walczyć ze sobą i swoim ciałem. A w następnej kolejności – by zapewnić sobie współpracę podświadomości. W niej są wszystkie odpowiedzi, sposoby i metody, indywidualne dla każdego. Nie ma jednej drogi dla wszystkich. Ale dla wszystkich droga istnieje.

Mira Chlebowska

Hipnoterapeuta Neurocoach

hipnoza na odchudzanie

Jak pracujemy podczas sesji

Prowadzę dwa szkolenia w kwestii zarządzania swoim odżywianiem. To organizowane cyklicznie:”Schudnij z głową” oraz „Tao Harmonii Ciała czyli neuroodchudzanie”. W tych szkoleniach biorą udział zarówno osoby, które chcą pomóc sobie, jak i terapeuci, którzy chcą poznać hipnotyczne metody przywracające harmonię ciała. Szkolenia te nie stanowią pełnego przygotowania do bycia hipnoterapeutą neurodietetykiem, ale mogą stanowić podstawę do dalszego zgłębiania tematu. Są uzupełnieniem narzędziowym dla już pracujących terapeutów.

Hipnoza na odchudzanie w gabinecie

O ile na szkoleniu możesz poznać więcej metod pracy, o tyle podczas indywidualnej sesji metody są celowane dokładnie pod Twoje potrzeby.

I w zależności od nich ma zastosowanie (między innymi):

 • budowanie świadomości
 • kontakt z podświadomością i nakłonienie jej do rozwiązania problemu
 • hipnoza regresyjna
 • praca z rodem
 • uporządkowanie długów karmicznych
 • praca z przekonaniami ugruntowującymi problemy żywieniowe
 • odbudowywanie poczuciem wartości
 • samoakceptacja
 • programowanie nowych zachowań
 • blokada na słodycze i/lub fast foody
 • zmiana nawyków kompulsywnych
 • praca z traumą
 • poradzenie sobie lękiem

Hipnoza na odchudzanie

w podstawowym pakiecie obejmuje 3 sesje. Oczywistym jest zatem, że powyższe punkty nie są realizowane w całości. Twoja praca będzie obejmować te aspekty, które dotyczą Ciebie.

Czy jest grupa osób, którym nie pomoże ani hipnoza, ani neurodietetyka?

Tak. To osoby, które nie chcą nic zmieniać w swoim życiu.

„Mira, zrób tak, żebym nadal mógł pić 2 litry **** (tu nazwa popularnego napoju kolorowego) i żebym schudł.”

Hmm… To już nawet nie w tym rzecz, że ja tego nie potrafię. To podświadomość na to nie zezwoli.

Mira Chlebowska

Hipnoterapeuta Neurodietetyk

O mnie

Jestem hipnoterapeutką, psychodietetykiem i trenerem technik mentalnych, służących odkodowywaniu programów umysłu, i ustawianiu nowych.

Dlaczego zajmuję się problemami żywieniowymi

Przez połowę swojego życia miałam otyłość I-ego stopnia, insulinooporność, hipoglikemię reaktywną i ważyłam 25 kg więcej. Od momentu, gdy dogadałam się z podświadomością i wypracowałam własny model pracy nad sobą, drugą część życia jestem szczupła i dobrze dogaduję się ze swoim ciałem.

 

Opinie

„Mira jest dla mnie bezpieczną łodzią na szalejącym oceanie. Jej spokój, dobro i głębia spojrzenia powodowały ogromne poczucie bezpieczeństwa. Dzięki sesjom odnalazłam siebie. Dziękuję i polecam każdemu zajrzenie w głąb wlasnego ja.”

Katarzyna Czajkowska

CER COACHING

“Hej wszystkim! 🙂 Z całą pewnością mogę polecić Mirę jako super coacha i hipnoterapeutkę. Po jednej sesji z pracą z linią czasu udało mi się zmienić moje negatywne nastawienie do wielu ważnych spraw w moim życiu! Jestem pod wrażeniem posiadanej przez Mirę wiedzy jak i zasobów, które posiada. Na prawdę ze szczerością w sercu POLECAM!

Krzysztof Weremiński

Inne na blogu

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *