Opinie

Zanim skorzystasz z oferty, możesz poznać opinie innych.

Ten weekend był dla mnie jednym z najlepszych w moim życiu! Nigdy nie przypuszczałem, że jestem w stanie doświadczyć czegoś takiego, śmiem twierdzić magicznego. Dlaczego ”magicznego”? No, cóż po pierwsze miejsce, Poznań jedno z piękniejszych miast w jakim byłem, po drugie rzeczy jakich doświadczyłem, nie umiem nazwać tego inaczej, pojąć moim małym rozumkiem. Wybrałem się na warsztat do Mira Chlebowska Ku Harmonii Hipnoza Neurocoaching , nie miałem jakichś konkretnych oczekiwań. Coś tam kiedyś słyszałem, podchodziłem do tematu autohipnozy i tego rodzaju zagadnień z wielkim ”dystansem i ostrożnością”, ale stwierdziłem, że muszę tutaj przyjechać i się sam przekonać… Teraz wiem, że była to NAJLEPSZA decyzja w moim życiu. Wspaniali ludzie, niezapomniane przeżycie.  Dziękuję.❤️

Jacek Jodłowski

Refleksolog

Wspaniała hipnoterapeutka i coach. Sesje u Miry są po prostu magiczne. Moje życie rozkwitło od mojego pierwszego spotkania z Mirą. Polecam wszystkim!

Ola Radka

START WITH SELF

Zastanów się jakby to było gdyby Twoje życie eksplodowało tysiącem nowych możliwości i jak byś się czuł gdybyś mógł dostać dokładnie to czego pragniesz w życiu osobistym i w biznesie? Zanim rozpoczniesz pracę z Mirką Chlebowską pomyśl czy jesteś gotowy na tak wielką, wspaniałą zmianę i na efekt wielkiego „WOW”. Mira!!! Dziękuję!! to działa!!! Z niecierpliwością czekam na kolejny zjazd Praktyka NLP !! Do zobaczenia

Marta Wiśnik

Mirka to fantastyczna, czarująca, wrażliwa, kochająca ludzi osoba. Jednak jej osobisty urok i wdzięk, empatia i umiejętność słuchania innych to tylko czubek góry lodowej. To, czego nie widzimy, to ogrom wiedzy, niesamowicie rozbudowany warsztat, pełny profesjonalizm, poparty wieloletnią praktyką. Łatwość, z jaką Mira wprowadza innych w trans jest wprost niewiarygodna; sam tego wielokrotnie doświadczyłem. Jeżeli potrzebna Wam pomoc hipnoterapeuty, to Mira Chlebowska jest najlepszym z możliwych wyborem. Jeżeli ktoś z Was chce nauczyć się hipnozy, lub doskonalić swój warsztat, to zgłoście się prosto do Mirki. Od pierwszej chwili nawiążecie fantastyczny kontakt, a Mira chętnie podzieli się swoją wiedzą.

Mariusz Pękala

Cudowna Osoba ,fantastyczne szkolenie.Ogromna empatia i profesjonalizm zarazem.Po szkoleniu NLP otworzyłam oczy ,okazało się że przez 36 lat miałam zamknięte. Polecam z całego serca z z pełną odpowiedzialnością.

Karolina Karkowska

ODZYSKAĆ SIEBIE

Mira jest dla mnie bezpieczną łodzią na szalejącym oceanie. Jej spokój, dobro i głębia spojrzenia powodowały ogromne poczucie bezpieczeństwa. Dzięki sesjom odnalazłam siebie. Dziękuję i polecam każdemu zajrzenie w głąb wlasnego ja.

Katarzyna Czajkowska

CER COACHING

Niezwykle rzetelnie przygotowane warsztaty, profesjonalizm i poszanowanie osobistych granic. A w efekcie magiczne i odczuwalne zmiany. Skutkiem których są nowe drogi rozwoju i osiąganie dotychczas nieosiągalnych celów.

Agnieszka Opala

ARTYSTA MALARZ, AKADEMIA RYSUNKU

Hej wszystkim! 🙂 Z całą pewnością mogę polecić Mirę jako super coacha i hipnoterapeutkę. Po jednej sesji z pracą z linią czasu udało mi się zmienić moje negatywne nastawienie do wielu ważnych spraw w moim życiu! Jestem pod wrażeniem posiadanej przez Mirę wiedzy jak i zasobów, które posiada. Na prawdę ze szczerością w sercu POLECAM!

Krzysztof Weremiński

Mira wywarła na mnie przeogromne wrażenie ogromnym zasobem wiedzy i dbałością o szczegóły. Ma niesamowitą umiejętność słuchania ludzi i zrozumienia ich potrzeb. Bardzo cenię jej szczerość i to że skupia się na tych rzeczach które są najbardziej przydatne i istotne w danym momencie. Ma też świetne poczucie humoru i zauważalną sympatię do ludzi. Mira robi bardzo pozytywne pierwsze wrażenie, w skrócie pełen profesjonalism i duże serce. Mam nadzieję że jeszcze nie raz bedę miał przyjemność uczestniczenia w jej kursach albo sesjach prywatnych. Bez wachania polecam Mirę każdemu kto szuka usług hipnoterapeuty albo sam chciałby nauczyć się hipnozy.

Kamil Bigda

Mira, dla mnie każde kolejne spotkanie pokazuje jaką jest wyjątkową osobą. Świetny specjalista, prowadzi do końca, dobiera techniki i narzędzia do potrzeb Podopiecznego. Zdecydowanie godna polecenia

Daria Michalik

Mecenas hipnozy. Wielka wiedza, wielkie umiejętności. Po prostu Mira

Wojciech Bożemski

BIOENERGOTERAPEUTA

Człowiek jest wielki dzięki temu czym się dzieli z innymi. Dziękuję Tobie Mirko, że podzieliłaś się ze mną potężnym narzędziem, które pozwala mi dotrzeć w głąb mojego umysłu i kontrolować jego zachcianki. Faktycznie jesteś czarodziejką. P.S. Dzięki Tobie kocham nienawidzić szpinak 😉

Hanna Ławicka