Nagranie kursu online

Hipnotyczna praca z rodem

 Nagranie audio webinaru. W niektórych częściach slajdy. Głównym prowadzącym jest mój głos, który poniesie Cię bezpiecznie do miejsc transformacji.

Jest możliwe, by dokonać istotnych zmian w sobie i jednocześnie na poziomie energii rodu.

Fascynująca jest dynamika rodu i jej wpływ na jednostkę

 

Jeśli coś Ci się ciągle nie układa

… i zawsze natrafiasz na jakiś mur, praca w hipnozie jest najlepszą metodą na jego oejście. Nie znasz faktów na poziomie świadomym? Nie znasz przyczyny? I bardzo dobrze, bo Twój świadomy umysł może nie znać, a podświadomość, w swojej naturalnej mądrości w połączeniu z Nadświadomością, ma wszystkie potrzebne informacje.

Myślisz, że ten czas, teraz, to nie jest odpowiedni momement, by brać udział w szkoleniu?

A co, jeśli jest wręcz przeciwnie? Jeśli to właśnie teraz, właśnie w tych okolicznościach, potrzebujesz tego w szczególny sposób?

Brałeś już udział w jakichś metodach pracy z rodem?

I bardzo dobre, ponieważ to szkolenie może być dla Ciebie prawdziwym odkryciem i doświadczeniem na zupełnie innym poziomie. 

Zastanów się czy to, co już „przepracowałeś” przyniosło Ci rezultaty, a jesli nie, jeśli nadla w Twoim życiu nie wszystko się składa, jak powinno, to możliwe, że praca z podświadomością jest tym, na co jesteś przygotowany.

Hipnotyczna praca z rodem

opiera się na skorzystaniu z narzędzia, jakim jest hipnoza i hipnoterapia, do uporządkowania energii rodu i swojego miejsca w tej energii.

To sposób pozaświadomej komunikacji z tym, co było w nas tłumione i niedopuszczane.

Uzyskujesz połączenie z polem informacyjnym i możesz w ten niezwykły sposób odzyskać dostęp do ukrytych zasobów.

Indukcje hipnotyczne zbudowane na bazie hipnozy, Totalnej Biologii, zasad twórczej wizualizacji.

To metoda skoncentrowana na rozwiązaniach.

Drzewo genealogiczne działa jak pułapka. nakłada bowiem swoje treści i ograniczenia psychologiczne na doskonałość kosmicznego projektu przyszłych pokoleń.

Za jego sprawą ludzie przekazują potomstwu swoje obawy, pretensje, frustracje i złudzenia. Płód przebywający w łnie matki otrzymuje od niej rozkazy, które zmuszają go do naśladowania modelu odziedziczonego po przodkach. Rodzina po prostu nie akceptuje tego, że nowy człowiek może powstać z „niczego” i nie potrzebuje żadnego zewnętrznego modelu.

Alejandro Jodorowsky

UPORZĄDKUJ TAJEMNICZY ŚWIAT ENERGII RODU

Nie musisz znać faktów z życia rodowego. Praca, którą wykonasz, będzie opierała się na emocjach i energii uruchamianej przez Twój kontakt z podświadomością.

 

Regresja do dzieciństwa

odnalezienie wewnętrznego domu, spotkanie i połączenie z wewnętrznym dzieckiem – niezbędny element do rozpoczęcia transformacji (nawet jeśli już wcześniej miałeś takie doświadczenie, to będzie doświadczeniem nowego rodzaju)

Uzdrawianie świadomości życia płodowego

Uzupełnianie deficytów ze strony matki

Uzupełnianie deficytów ze strony ojca

Uporządkowanie drzewa rodu, udrażnianie przepływu mocy

Uzdrawianie relacji na poziomie luk pozostawionych przez członków rodu

Tych członków rodu, którzy z jakiegoś powodu zostali wykluczeni, o których się nie mówi, nie pamięta, którzy stanowią temat tabu (dzieci oddane do adopcji, aborcje, zmarli)

Hipnotyczna praca z rodem

Połączenie ze swobodnym przepływem energii rodu – by skorzystać z zasobów, zdolności, talentów, energii pozwalającej na przepływ pieniądza, integracja trudnych doswiadczeń, tych nieakceptowanych. One też niosą ważną informację i mądrość.

Praca na poziomie duszy

Głębokie uświadomienie sobie, że to życie i to ciało to tylko drobna część tego KIM JESTEŚ

Inna praca w polu

W dynamice pracy – dodatkowe narzędzia dostosowane do potrzeb w danym momencie.

Hipnotyczna praca z rodem

  • Podczas pracy hipnotycznej nie będziesz odkrywać ukrytych FAKTÓW. Choć bardzo możliwe, że Twoja pamięć i nieświadomość poprowadzą Cię w tym kierunku.
  • Będziesz dokonywać uleczenia energii płynącej w Rodzie i od Rodu do Ciebie.
  • Będziesz dokonywać swoich wglądów i odkryć, które mogą przynieść wyjaśnienie.
  • Nauczysz się czerpać z Rodu to, co wspierające i poczujesz potężną moc swojego zaplecza energetycznego.
  • Przejdziesz przez kilka pogłębiających transów hipnotycznych, rejestrując symbole, emocje, informacje i wchodząc na poziom komórkowy. A odpowiedzi płynące z pola serca będą dokonywać uzdrowienia w Tobie.
  • I nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego, że uzdrawiając swoje relacje z Rodem w pewien sposób wpływasz zarówno na przeszłość, jak i przyszłość.

Możesz zapisać się tutaj