Ile potrzeba sesji hipnozy

7 sierpnia 2021

Ile potrzeba sesji hipnozy

To pytanie, które nasuwa się jako jedno z pierwszych, gdy chcesz skorzystać z pomocy hipnoterapeuty : „Chcę pozbyć się fobii. Ile potrzeba sesji hipnozy, by to zrobić?”, „Chcę zerwać swój związek tak, by nie skrzywdzić partnera. Odczuwam z tego powodu lęk. Ile potrzeba sesji, by zrobić to najłagodniej, a jednocześnie skutecznie?„, „Byłam już chyba na wszystkich dietach i nie mogę schudnąć, więc chciałabym się dowiedzieć, czy dzięki hipnozie to jest możliwe i ile potrzeba sesji?„.

Tematów, z którymi zgłaszają się klienci, jest tyle ilu ich samych, nawet jeśli brzmią podobnie. Każdy człowiek to oddzielna historia, oddzielne przeżycia, indywidualne doświadczenia, wyjątkowe i właściwe tylko dla tej osoby emocje.

Dlatego też nigdy z góry nie można określić w pełni trafnie ilości sesji. Zawsze zależy to od rozległości tematu. A także od tego, o jakich innych sfer ten temat dotyka.

 

Ile potrzeba sesji

hipnozy połączonej z dekodowaniem umysłu i treningiem mentalnym?

Na stronie głównej prezentuję statystyki porównawcze. Z badań wynika, że praca w hipnozie oferuje najszybsze rezultaty przy najkrótszym trwaniu procesu.

Tak też wynika z mojego doświadczenia. Gdy pracujemy nad jendym tematem, nie włączając innych tematów pobocznych, praca obejmuje maksymalnie 6 sesji.

Z reguły jednak zamyka się w trzech sesjach i to w tym czasie klient uzyskuje pożądany rezultat.

Aby rezultat osiągnąć w jak najkrótszym czasie, a także by był najbardziej satysfakcjonujący, stworzyłam zestaw zaleceń przed sesją, który otrzymuje ode mnie już od kilkunastu lat każda osoba przed sesją. Ich podstawy wynikają ze znajomości tego, jak pracuje mózg i jakie elementy mogą osłabiać jego zdolności do przyjmowania nowych użytecznych programów, a jakie wzmacniać.

Oto te zalecenia:

  1. zadbaj o to, by dzień wcześniej nie przyjmować środków zmieniających świadomość (zwłaszcza alkoholu),
  2. wypij też dzień wcześniej co najmniej 1,5 litra wody z odrobiną soli himalajskiej lub kłodawskiej, aby mózg był dobrze nawodniony w momencie pracy, przy czym woda nie ma być słona w smaku, a jedynie ma mieć zmienioną strukturę; dobrze nawodniony mózg to dobrze odżywiony mózg, który lepiej przewodzi impulsy, a w związku z tym praca ze mną pójdzie Ci szybciej i łatwiej,
  3. w dniu sesji nie używaj perfum, gdyż jest to środek wpływający na świadomość i może nam zakłócić pracę, a Tobie utrudnić osiągnięcie właściwego rezultatu.
  4. Jeśli przyjmujesz leki przepisane przez lekarza, nadal je przyjmuj zgodnie z zaleceniami.

A ile potrzeba sesji hipozy odchudzającej?

W przypadku sesji związanych z redukcją wagi (masy ciała), pracujemy szerzej, niż tylko w sferze emocji i podświadomości.

Częściowo praca opiera się tutaj na psychodietetyce i kształtowaniu nowych nawyków.

I warto Ci wiedzieć, że praca hipnotyczna w tym obszarze nie polega na tym, że przychodzisz do gabinetu, zasypiasz, budzisz się i sprawa załatwiona – w cudowny i magiczny sposób jesteś od razu szczupła.

Redukcja wagi (odchudzanie) to praca wymagająca również Twojego zaangażowania i chęci zmiany. I potrzeba również czasu, by osiągnąć rezultat.

Hipnoza to narzędzie, które w tej zmianie wyjątkowo skutecznie pomaga, nawet w tzw. przypadkach „beznadziejnych”.

Przy odchudzaniu pracujemy więc przy pomocy hipnoterapii, dekodowania wzorców rodowych, wzorców zachowań i programów. Dodatkowo pracujesz nad nowymi połączeniami w mózgu, które pozwalają szybko zmienić nawyki i zachowania.

A to wszystko również zamykamy w liczbie minimum 3 sesje, maksymalnie 6 sesji.

Jak się zapisać?

Możesz skorzystać z kilku prostych sposobów, by zapisać się na sesję hipnozy:

  • Skorzystaj z formularza kontaktowego, by do mnie napisać.
  • Zadzwoń lub napisz sms – mój numer telefonu to 608-319-571
  • Możesz też wejść na stronę i zapisać się na sesje indywidualne i tutaj, poprzez przycisk, przenieść się do formularza zakupu.

FORMULARZ KONTAKTOWY - Przesłając wyrażasz zgodę na Politykę Prywatności

Inne na blogu

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *