Jeśli Ty nie możesz, Twoja nieświadomość może

Sesje indywidualne

Wyjdź sobie naprzeciw

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jak wielki jest Twój potencjał?

Certyfikowany Coach, Trener NLP, Psychodietetyk, Hipnoterapeuta w nurcie ericksonowskim, Hipnoterapeuta OMNI, Facylitator Recall Healing (Totalna Biologia)

Udowodniona najwyższa skuteczność w porównaniu z innymi metodami pracy

Nawet to, co wydaje się niemożliwe, może stać się możliwe

Poniżej - przykładowe tematy pracy.

Jeśli odczuwasz frustrację, niepokój, lęk przed odrzuceniem, depresję, poczucie niskiej wartości, poczucie bycia zdradzonym. Jeżeli niesiesz w sobie gniew, wściekłość, smutek lub ból. Albo jesteś wrażliwa na krytykę, osamotniona lub boisz się odrzucenia.

Sesje indywidualne online

lub w gabinecie w Poznaniu

Zapoznaj się z pytaniami na temat indywidualnych spotkań hipnoterapii, neurocoachingu i pracy ku harmonii ciała, umysłu i duszy.

Znajdziesz tu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, przykładowe tematy, z którymi przychodzą klienci, a także możesz z tego miejsca przejść do zakupu pakietu sesji.

Prowadzę sesje indywidualne online oraz w gabinecie w Poznaniu.

 

 

sesje indywidualne w Poznaniu i online hipnoza
Ile trwa sesja i ile kosztuje

Sesja trwa 1h i 45mim.

Koszt jednorazowej sesji to 450,00 zł brutto,

Pakiety 3 lub 4 sesje z rabatem.

Czy po sesji mogę prowadzić

Oczywiście, że tak. Po chwili, już w trakcie zakończenia sesji, Twoja świadomość w pełni radzi sobie z codziennością, a nawet lepiej, niż przed sesją.

Po sesji możesz również korzystać z treningu sportowego, wizyty u stomatologa itp.

Jeśli kupię pakiet, czy mogę czwartą sesję przekazać komuś z rodziny?

Tak, jeśli w trakcie pracy okaże się, że w trzech sesjach zostało „uleczone” to, co było problemem. Wtedy możesz przekazać czwartą sesję komuś bliskiemu, przyjaciółce lub też zostawić sobie do wykorzystania w przyszłości.

Jak przygotować się przed sesją
  1. dzień wcześniej zero alkoholu
  2. dzień wcześniej wypij 1,5 litra wody z odrobinką soli kłodawskiej lub himalajskiej (woda nie ma być słona w smaku)
  3. w dniu sesji nie używaj perfum

 

Jak się umówić

Do wyboru:

  1. Pierwsza opcja – skorzystaj z przycisku zakupowego pod jednym z tematów pracy. Nawet jeśli Twój temat jest inny, niż podane tutaj, ponieważ te są przykładowe. W formularzu zakupu podaj swój telefon i email. W ciągu 48 godzin skontaktuję się z Tobą, by umówić terminy.
  2. Druga opcja – wyślij sms na nr 608-319-571 z informacją, że chcesz się zapisać na sesję, podaj swoje imię i nazwisko.
  3. Trzecia opcja – skorzystaj z email i napisz na biuro(małpka)mirachlebowska.pl
Sesja online a sesja w gabinecie

Sesja online jest identycznie skuteczna, jak sesja w gabinecie. Wynika to z mojego długoletniego doświadczenia i przede wszystkim, wypracowania odpowiedniej właściwych metod na pracę online.

Prowadzę hipnoterapię od 2005 roku.

Online pracuję od 2010 roku.

Wybrane tematy, wśród których możesz doprecyzować swoją pracę

Proces pracy na poziomie duszy i świadomości jest łatwiejszy i szybszy, gdy stosujemy hipnoterapię i narzędzia NLP

Na sesje indywidualne hipnoterapii i dekodowania nieużytecznych wzorców przychodzą osoby, które można określić wg dwóch definicji:

  • Osoby, które nigdy wcześniej nie pracowały nad relacjami ze sobą, nad kontaktem z intuicją i nieświadomym umysłem
  • I takie, które od lat zajmują się własnym rozwojem, czasem są terapeutami lub mają za sobą wiele szkoleń

Te z grupy drugiej często mówią: „Już myślałam, że mam to przepracowane, ale…” lub też „Byłam już na (tu wymieniają mi nazwy kierunków terapeutycznych lub znanych szkoleń), nie rozumiem więc, dlaczego ciągle to mam (chodzi o tzw.problem, blokadę).

Odpowiedzią na te wątpliwości jest mechanizm tkwiący w podświadomości oraz zrozumienie potrójnej budowy naszego mózgu. Tylko połączenie trójni przynosi głęboki uzdrawiający efekt.

Ciało Umysł Duch

Często mówię o tym, że harmonia wymaga połączenia ciała, umysłu i ducha. Na poziomie mózgu natomiast należy „przepracować” wszystkie sfery związane z tą trójnią. Jeśli zadbamy tylko o ciało, pozostałe sfery będą blokować nasze zmiany. Jeżeli zajmujemy się tylko sferą emocjonalną, terapia będzie trwała długo i nie mamy pewności, że jej efekty będą pełne. Gdy zajmujemy się tylko rozwojem duchowym, na przykład poprzez medytację, często obserwujemy zjawisko, że pomimo długotrwałej pracy w tej sferze, ciało choruje lub z czymś sobie nadal nie radzimy.

Hipnoterapia w połączeniu z neurocoachingiem łączy i harmonizuje wszystkie trzy sfery.

(…) każdy z nas rozpoczyna życie jako nieskazitelnie czysty, doskonały diament, który z biegiem życia obrzucamy kupą emocjonalnego błota, przesłaniamy jego naturalny blask i lśnienie. Później, gdy dorastamy, przykrywamy cały ten bałagan okryciem z jasnego, błyszczącego lakieru, żeby wszystko lśniło i dobrze się prezentowało. (…) Pewnego dnia, jeśli mamy dużo szczęścia (…) przełamujemy się i niszczymy tę wątłą powierzchowność. (…)

W końcu zdajemy sobie sprawę, że zawsze byliśmy nieskazitelnym diamentem, lecz spędzaliśmy całe nasze życie myśląc, że jesteśmy tym, co go zasłania.

Brandon Bays

Uwolnij swój zniewolony umysł

Możesz odzyskać spokój i radość życia, i wykreować nowe

Wszystkie drogi prowadzą do…

do siebie prawdziwego.

Każda z metod rozwoju, którą oferuję, której uczę i którą pracuję podczas terapii, prowadzi do najważniejszego celu, choć nie zawsze sobie to uświadomisz.

Do tego, by odnaleźć siebie w pełni.

Ten KONTAKT ze sobą, umiejętność kochania siebie i rozumienia, to skarb nie do przecenienia.