Hipnoterapeuta Poznań

Sesje indywidualne

SESJE INDYWIDUALNE

Hipnoterapia Neurocoaching Odchudzanie

Poznaj swoją prawdziwą naturę. Przekonaj się, jak wielką istotą jesteś. Masz w sobie wszystkie odpowiedzi i rozwiązania.

Wystarczy rozplątać supełki, posprzątać, oczyścić przestrzeń serca, a przede wszystkim zaśmiecony umysł, by wprowadzić harmonię, spokój i przeogromną moc.

Jeśli przeżywasz wewnętrzny chaos, pustkę, nie wiesz w jaki obrać w życiu kierunek, dobry hipnoterapeuta pomoże Ci skontaktować się z podświadomością i uzyskać potrzebne odpowiedzi i wskazówki.

Myśli pozostawione same sobie, samopas i bez kontroli, zaczynają rządzić naszym życiem i panoszyć się, rozkładać, zagarniać przestrzeń.
Myśl jest wirtualna, ale jej wpływ na nasze emocje, ciało, procesy fizjologiczne w organizmie oraz na długofalowe decyzje, jest jak najbardziej realny.
Mózg składa się z 86 miliardów neuronów. Serce ma ich tylko 40 tysięcy. Ale pole magnetyczne serca jest 5000 razy większe, niż pole mózgu. Więc serce znakomicie sobie radzi. Pod jednym wszakże warunkiem: że mózg nie robi mu „pod górkę”, podsyłając destrukcyjne myśli.

Podczas sesji hipnoterapeuta zada Ci szereg pytań we wstępnej fazie wywiadu. A następnie poprowadzi Cię w Twój wewnętrzny świat, by przeprowdzić porządkowanie myśli i synchronizację z energią serca.

Przyczyny są ważne. Ale ich odkrycie nie jest najważniejsze. Zaprogramowanie na strach może występować z powodów, które otaczają człowieka w codziennym życiu, może być też dziedzictwem po przodkach lub programem z wczesnej fazy życia.

Jednak mechanizm powstania, utrwalenia, a także triggera (odpalacza) reakcji lękowej jest podobny w każdym z przypadków. I jest to jedna z najłatwiejszych rzeczy do zmiany dla Twojej podświadomości. 

Hipnoterapeuta ze znajomością NLP oraz mechanizmów neuroasocjacji szybko przeprowadzi Cię przez ten proces.

Lęk przed ciemnością, problemy szkolne, problemy z rówieśnikami, niechęć do jedzenia, moczenie nocne… Gdy nasze skarby cierpią, jako rodzice cierpimy również i szukamy sposobu, by pomóc swojemu dziecku.

Możesz zdecydować się na to, by Twoje dziecko skorzystało z sesji, ale najlepszym hipnoterapeutą dla swojego dziecka możesz być Ty. Podczas 3 sesji, znając temat, jaki jest do przepracowania, nauczę Cię, w jaki sposób możesz pomóc swojemu dziecku pokonać stres, nawyki, lęki, opory i jak wyciągnąć je znów do radości życia.

Mira Chlebowska to hipnoterapeuta z międzynarodowym certyfikatem terapeuty HypnoKids – metody pracy z dziećmi przy pomocy hipnozy, która wygląda jak zabawa.

Jeśli pomimo starań, uczciwego podejścia do sprawy, ciągle w sposób schematyczny jesteś finansowo poniżej przeciętnej, możesz mieć przeczucie, że coś jest na rzeczy.

Jak podłączyć się do przepływu dobrobytu i powodzenia finansowego? Jak rozwiązać konflikty na płaszczyźnie nieświadomej? Jak związek z tym, jak funkcjonujesz finansowo mają Twoje nawyki, przekonania, tożsamość, wartości, ale również schematy rodowe i karma?

Hipnoterapeuta pracujący z tym tematem będzie patrzył właśnie tak szeroko – ponieważ to, co robisz i jak działasz, może mieć równie duże znaczenie, jak wdruki i traumy rodowe, i jak doświadczenia karmiczne.

Wdruki, które otrzymujemy, są bardzo trwałe i zapisane głęboko, na nieświadomym poziomie. Ale dziś umiemy już coś, co zostało wdrukowane, „oddrukować” (termin wymyśliła moja klientka).

Jeżeli przestajesz panować nad sobą i ranisz przy tym innych, to dobra informacja jest dla Ciebie taka: możesz poddać się „oddrukowaniu” tej reakcji, której na poziomie świadomym nie sposób usunąć. Bo przecież nie sposób przeoddychać takiego momentu albo policzyć do 10-ciu. Wiesz to. Ale możesz przy pomocy podświadomości uwolnić się od tych dramatycznych reakcji.

I szczególnie ważne, by hipnoterapeuta pracujący z tym temat posługiwał się biegle modelami NLP. Wtedy praca przebiega znacznie szybciej.

Jest wiele metod pracy z wewnętrznym dzieckiem. Medytacje i wizualizacje często dają wiele radości i wprowadzają zmianę. Jednak to właśnie hipnoterapeuta ze znajomością tworzenia nowych połączeń neuronalnych oraz umiejętności pracy na linii czasu, przeprowadzi Cię przez ten proces najbezpieczniej i najefektywniej.

Dlatego pacjenci, którzy przechodzili wcześniej przez proces spotkania z wewnętrznym dzieckiem, gdy po raz pierwszy robią to na sesji hipnozy, przeżywają duże wzruszenie. Tak, jakby to spotkanie odbyło się w hipnozie po raz pierwszy. Tak tego doświadczają.

Na stres jest prosta metoda, wywodząca się z Neurolingwistycznego Programowania i możesz doświadczyć podczas jednej sesji oddrukowania stresu i stworzenia nowych neuroasocjacji w mózgu.

Przy wypaleniu zawodowym ważny jest dodatkowo czas oddziaływania. Proces wypalenia powstawał w sposób długotrwały i szereg neuroprzekaźników, które zagościły na stałe w organizmie, potrzebuje odpowiedniej stymulacji, by ulec rozkładowi i zrobić miejsce dla tych, które pozwolą Ci znów rozwinąć skrzydła i działać z pełną energią.

Kiedy kobieta, która starała się od lat o zajście w ciążę, po kilku sesjach hipnoterapii informuje, że będzie miała dziecko, trudno o większą radość i wdzięczność.

A mogę z radością przyznać się do całkiem sporej już gromadki noworodków. Oprócz pracy na poziomie nieświadomym w stanie hipnozy, dodatkowo sprawdzam zawsze radiestezyjnie polaryzację przyszłej mamy, a czasem jest również potrzeba, by przyszły tato skorzystał z takiego zbadania.Jeśli w pełni zdajesz sobie sprawę z tego, że Twoja podświadomość ma powód i chce, byś zaspokoiła jakąś ważną potrzebę, jesteś też gotowa na pracę nad tym.

Kiedy w związku nastąpiło ostudzenie, oddalenie, możesz przypomnieć partnerowi, partnerce, i sobie, jak to było, gdy było naprawdę wspaniale. Twój umysł, serce, Twoje ciało, doskonale pamięta Wasze najlepsze chwile.

Z powodu codzienności programowania przez świat zewnętrzny, a czasem także z powodu wydarzeń, które Was spotkały, nastąpiły określone emocje, może konflikty, pomiędzy Wami. Ale jeśli tylko Wasze Dusze mają plan, by pogodzić Was ze sobą, możecie przyspieszyć i ułatwić ten proces, korzystając z pomocy.

„Jak pokochać siebie?” to jedno z najczęstszych zapytań. Inne, równie mocno brzmiące, to „Jak pozbyć się poczucia winy, za wszystko, za to, że żyję?”

Nasze wdruki z wczesnego dzieciństwa nie zawsze są wspierające i cudowne. Czasem obciążone są przekazanymi nam na nieświadomym poziomie uczuciami, które działają destrukcyjnie. Do 12 roku życia jesteśmy bardzo mocno powiązani emocjonalnie i energetycznie z naszymi matkami. I nawet jeśli matki nie wychowują swoich dzieci, nawet jeśli dzieci były adoptowane, na poziomie mentalno-intelektualnym połączenie z biologiczną matką ma znaczenie.

Dziecko odbiera uczucia matki, jak swoje własne. I jest bardzo wyczulone na niewerbalne przekazy, dokonuje odczytów. I wdrukowuje je pozaświadomie w swój model świata, który w dorosłym życiu przynosi rezultaty.

Jeśli Twoje rezultaty Cię nie zadowalają, czas to zmienić.

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, rozważając jakiś swój „problem”, powiedzieć: „Jedna część mnie chce czegoś, a druga robi zupełnie coś innego”?
Albo: „Wiem, że mam robić coś, ale jest we mnie jakaś część, która mnie blokuje.”?
A jakby to było, wejść w stan głębokiego kontaktu ze sobą i pozwolić tym częściom, które wzajemnie się sabotują, dogadać się ze sobą?
Jakby to było osiągnąć stany tak wysokich wibracji, by serce w połączeniu z umysłem, weszło w harmonię tak jasną, że wszystkie części Ciebie, i wewnętrzne dziecko, i wewnętrzny krytyk, i wewnętrzny rodzić, i sabotażysta, i setki innych, które masz, „usiadło” razem we wspólnym kręgu i przytuliło siebie nawzajem?

Harmonia i równowaga, wewnętrzne pogodzenie, samoakceptacja i stan uniesienia duchowego to coś, co można tylko przeżyć, doświadczyć, a nie sposób tego opisać słowami.
Źródła metody: 1951 r. – początek terapii Gestalt, Fritz Perls. Pokazał on swoją pracą, jak połączyć podosobowości, które pozostają w sprzeczności. Jego praca została zmodelowana przez Richarda Bandlera i Johna Grindera. Od nich uczyły się Connirae Andreas oraz Tamara Andreas, które opracowały pełny model tej pracy.

O mnie

Nazywam się Mira Chlebowska. Jestem psychodietetykiem, hipnoterapeutką i trenerem technik mentalnych, służących odkodowywaniu programów umysłu, i ustawianiu nowych, tak, by żyło Ci się lepiej, radośniej, pełniej.

Nauczę Cię, jak mogą ze sobą współpracować – Twój umysł, serce i dusza. Połączysz pełniej umysł z sercem. W trakcie naszych spotkań odnajdziesz drogę do siebie samego i prosty sposób na uzyskanie koherencji, czyli harmonii w całej Twojej istocie. Nauczysz się pełniej korzystać z mocy ukrytych w podświadomości, która zacznie sprawniej współpracować z Tobą świadomym. Będziesz w sposób doskonalszy zarządzać sobą – swoim zachowaniami, przekonaniami, emocjami, nawykami, myślami.

Niczego nowego jednak „nie włożę” Ci ani do głowy, ani do serca. Ponieważ już to wszystko, czego potrzebujesz, masz w sobie. Tylko dotychczas nie korzystałeś w pełni z tego wspaniałego potencjału. Więc nasza wspólna droga może być dla Ciebie drogą odkrywania, uświadamiania sobie rzeczy, które później wydadzą Ci się oczywiste, drogą doświadczania siebie.

Skontaktuj się tutaj