Hipnoza od podstaw - 1-3.10.2021

Hipnoza od podstaw

Poznań 1-3 października 2021

Jest możliwe, by dokonać istotnych zmian w sobie, na poziomie świadomym i nieświadomym. Twoja podświadomość rejestruje wszystko, z niezwykłą dokładnością i trwale. Świadomie ukierunkowany proces na wzmocnienie zdolności jakąjest intuicja, pozwoli Ci doskonale porozumiewać się z podświadomością, odczytywać jej komunikaty, wzmocni Cię mentalnie i emocjonalnie.

Przełoży się to na Twoją zdolność do podejmowania dobrych decyzji, na szczęśliwe życie i dobrostan.

A GDYBY TAK…

Jakby to było umieć szybko i bez wysiłku osiągać stan głębokiego kontaktu z własną podświadomością?

I przede wszystkim umieć rozmawiać z tą częścią siebie, która wie wszystko, która czuje więcej i która ma największą moc i wiedzę, i pamięć?

A co, gdybyś dodatkowo potrafił tak zadawać jej pytania, by otrzymywać odpowiedzi?

Czy często czułaś, że w środku masz Coś, co wzywało Cię do działania?

Zostało 7 miejsc

hipnoza od podstaw

Zsynchronizuj swoje działanie z mądrością podświadomości

Nauczysz się autohipnozy. Szybko osiągniesz stan, w którym spada poziom kortyzolu (hormon stresu) i podnosi się poziom DHEA (hormon młodości).

W tym stanie mózg limbiczny uruchamia procesy samoleczenia. Wyrównuje się stan hormonalny organizmu. Doznasz redukcji dystresu psychicznego (negatywnego stresu)

W komunikacji z podświadomością zaczyna Cię ona prowadzić i nieść zgodnie z Twoimi intencjami.

Rozpoczniesz świadomie ukierunkowany proces komunikacji z podświadomością i korzystania z mocy intuicji.

Całe ciało zrewitalizuje się i odzyska wewnętrzną harmonię.

Harmonijna współpraca serca i umysłu sprawia, że produkujemy więcej oksytocyny, nazywanej hormonem miłości.

Uleczysz nieprawidłowości w pętli myśli-emocje-zachowania, a to zaowocuje magiczną niemal zmianą, dostrzegalną w następnych dniach w codziennym funkcjonowaniu.

Rozwiniesz dar intuicji, by odnajdować odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Czy już wiesz, dlaczego osoby praktykujące autohipnozę mają lepszą komunikację ze swoimi bliskimi, są zdrowsze, spokojniejsze i młodnieją?

Kiedy świadomie zaczynasz skupiać uwagę na procesach, jakie zachodzą w podświadomości, mobilizujesz swój umysł do odkrywania przed Tobą możliwości, jakimi dysponujesz od zawsze, choć nie zdawałeś sobie z tego sprawy.

METODA DR MILTONA H. ERICKSONA

WPŁYWAJ NA PODŚWIADOMOŚĆ I ŚWIADOMOŚĆ

POŁĄCZ SERCE I UMYSŁ

Możesz uniknąć dotychczasowych błędów w pracy nad sobą, a także osiągnąć lepsze rezultaty w tym, co jest dla Ciebie najważniejsze.
Poznasz krok po kroku procedury oraz doświadczysz działania tej metody, która zmieni Twoje nastawienie, dostęp do podświadomych wzorców i talentów.
Otrzymasz najskuteczniejszą hipnoterapeutyczną metodę, wywodzącą się od hipnoterapeuty dr.Miltona H.Ericksona, o którym mówi się, że był hipnoterapeutą wszechczasów.
A jednocześnie otrzymasz najnowsze zdobycze badań na ludzkim mózgiem, które zrewolucjonizowało myślenie o naszych zasobach i możliwościach.

ODKRYJ TAJEMNICZY ŚWIAT UKRYTY PRZED ŚWIADOMOŚCIĄ

Możesz słyszeć czasem, że tylko mózg rządzi. Innym razem słyszysz, że to serce może nami rządzić jedynie skutecznie. Ale czy zauważyłaś, że bez jednego drugie nie jest w stanie całkowicie przynieść Ci pełnej satysfakcji i radości życia?

Myśl jest niematerialna. Wirtualna. Myśl powstaje w mózgu. Ale ta myśl wywiera wpływ na Twoje emocje. Na serce. A to już jest namacalne. To coś, co po prostu JEST.

By wzmocnić energię swojego serca i zacząć wibrować w częstotliwości uwalniającej, trzeba połączyć siły serca i mózgu. Możesz więc nauczyć się, jak zarządzać myślami i jak dzięki temu wzmocnić energię i pole serca.

 

DLACZEGO PODŚWIADOMOŚĆ JEST MĄDRZEJSZA

W podświadomości przechowujesz zapis wszystkich doświadczeń, od momentu pojawienia się na świecie. Gromadzisz tu, głęboko czasem ukryte przed świadomym wglądem, przekonania, wierzenia, schematy zachowań. Gromadzisz pamięć tego życia, pamięć rodową, pamięć karmiczną. I bardzo często zmiana, którą chcesz wprowadzić, spełza na niczym, ponieważ możliwa jest tylko przy zaproszeniu do współpracy tej potężnej cichej siły w Tobie – Twojej podświadomości.

Hipnoza od podstaw

 

 • Warsztat Hipnoza od podstaw – jest przeznaczony dla osób, które nie miały wcześniej doświadczeń z hipnozą, ale stanowi również bazę narzędziową dla osób, które już pracują z innymi i chcą wzbogacić swój warsztat o metodę hipnotyczną. Jeśli więc już doświadczyłaś hipnozy w innych okolicznościach, a chcesz poznać narzędzia, by pracować z innymi, to to jest dobra droga.
 • Nauczysz się komunikacji ze swoją intuicją. Masz możliwość spotkania ze sobą w sposób wyjątkowy. Z tą częścią siebie, która ma większą mądrość, wiedzę i kontakt z Nadświadomością.
 • Możesz, dzięki temu kontaktowi, kreować swoje życie, przyszłość, relacje, obfitość w każdej sferze.
 • Zyskasz narzędzia, dzięki którym możesz komunikować się lepiej również z nieświadomymi umysłami innych ludzi.
 • Wszystkie narzędzia możesz wdrożyć do swojej pracy i to niezależnie od tego, czy jesteś terapeutą czy nie. Będzie zależalo od Ciebie, na ile to, czego doświadczysz, uczynisz częścią swojego życia.
Przygotuj sobie intencję przed rozpoczęciem szkolenia.

Przekażesz swoje życzenie tej części, która blokuje i tej części, która realizuje.

Będziesz mógł w trakcie już wykonywać konkretne zlecenie dla pola nieograniczonych możliwości

Zaczniesz komunikować się celowo z polem nieograniczonych możliwości – quantum. 

Jak sformułować intencję

Wszystko to, co jesteś w stanie sobie zażyczyć, już istnieje w Polu Nieograniczonych Możliwości. Jest to swego rodzaju JEDNOCZESNOŚĆ.

Sformułuj swoją intencję posługując się sercem i emocjami. Zadbaj o to, by poczuć, że to, czego chcesz, jest tuż obok i za chwilę się z tym połączysz.

Zwróć uwagę, by w Twojej intencji zawarta była harmonia energetyczna. We wszystkich systemach obowiązuje zasada nieingerowania w wolną wolę innych ludzi. Zatem Twoja intencja ma dotyczyć Ciebie.

Po sformułowaniu sprawdź czy w sercu masz zgodę i czy czujesz pełną akceptację i równowagę.

Czy szkolenie Hipnoza od podstaw rozwinie Twoje możliwości?

Odpowiedź brzmi zawsze „TAK”

To, do jakiego poziomu dojdziesz, zawsze zależy od Twojego poziomu zaangażowania, otwarcia na nowe doświadczenia, a także od poziomu, z którego zaczynasz tę podróż.

Każdy z nas ma swoją ścieżkę i jest na określonym poziomie. Kiedy zaczynasz celowo korzystać ze stanu hipnozy, rozwijasz się szybciej, niż gdybyś nie zaczął kroczyć tą drogą.

W trakcie tego szkolenia wiele osób zaczyna korzystać (po raz pierwszy zauważalnie lub po raz kolejny, pełniej) ze zdolności postrzegania pozazmysłowego.

Zdolności PSI to coś, co każdy może w sobie rozwinąć. To bardziej odkrycie czegoś, co w Tobie drzemało, niż tworzenie czegokolwiek. Masz już zdolność, może póki co – uśpioną, jasnowidzenia, jasnosłyszenia, jasnoczucia. Więc pracując w stanie hipnozy, autohipnozy, którą jest każda hipnoza, aktywujesz ten ukryty talent, przyrodzony każdemu człowiekowi.

Najczęstsze doświadczenie uczestników szkolenia to uruchomienie prekognicji – przewidywanie przyszłości. Ma to związek z nawiązaniem doskonałego kontaktu z intuicją. Z nauczeniem się, jak korzystać z jej komunikatów.

Inną najczęstszą zdobyczą po tym szkolenie jest poszerzenie postrzegania rzeczywistości – zaczynasz patrzeć na świat inaczej. Widzisz więcej. A co za tym idzie – lepiej komunikujesz się ze światem.

hipnoza od podstaw

Odkryjesz

jak wiele już o hipnozie wiesz, choć nazywasz ją zupełnie inaczej lub nie nazywasz jej wcale. Doznasz wglądów i nowej świadomości w obszarze komunikacji ze sobą i z innymi.

skorzystaj z kodu rabatowego przy zakupie

W momencie zakupu wpisz kod rabatowy 2309 – i zobacz rewelacyjną cenę, która Ci się wyświetli.

Cena zawiera

 • 3 dni szkolenia
 • Posiłki i noclegi we własnym zakresie
 • Cena zawiera podatek VAT
 • W cenie przerwy kawowe i materiały
 • Mała grupa, dzięki czemu będziesz zaopiekowany
 • Otrzymasz certyfikat

Zanim zdecydujesz się wziąć udział w szkoleniu, zapoznaj się również z opiniami o mnie tutaj – Referencje.

2380,05 zł

Skontaktuj się tutaj