Praktyk nlp

uwolnij swój umysł

Użyj emocji, by napędzać się do działania

Pozwól intuicji odczytywać intencje osób wokół siebie

Połącz rozum z potęgą emocji

 

Skoro tutaj jesteś, to może znaczyć, że temat zarządzania własnymi emocjami i skutecznego wywierania wpływu, dobrej komunikacji i odnajdowania głębszego sensu w życiu jest Ci bliski.

A może właśnie znajdujesz się na zakręcie w swoim życiu?  Niektórzy ludzie doświadczają tego, że w pewnym momencie przestają lubić to, co robią. Albo nagle czują, że otacza ich pustka. I choć sytuacja nie wydaje się optymistyczna, to najlepszy moment na

Pozytywny zwrot ku spełnieniu

Możemy doświadczać tego w związku, w pracy, w życiu.

I to jest ważna chwila, ponieważ od tego zakrętu masz szansę rozpocząć nową przygodę życia. Ponownie rozubudzić w sobie pasję i radość życia.

Koncepcje sprawdzone w życiu codziennym. Ponieważ w życiu się liczy, by zaczynać od dobrych pytań.

Prawidłowe pytania prowdzą do efektywności.

Jak dzięki mocy wyobraźni i odkryciom neuronauki odmienić swój stan świadomości i swoje życie

Możliwe, że nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, ilu doskonałych mówców, liderów, biznesmenów, świetnych hipnotyzerów i ,po prostu, żyjących satysfakcjonująco ludzi, korzysta na co dzień z potencjału tego szkolenia.

Genialne jednostki urodziły się z talentem lub też – NABYŁY GO. Istnieje w naturze wzór sposobu myślenia, działania i komunikowania się, dzięki któremu jednostka potrafi inspirować innych. I każdy może się tego wzorca nauczyć. Wystarczy chęć i odrobina dyscypliny, by umieć skutecznie oddziaływać na siebie, na innych oraz efektywnie szerzyć swoje idee.

Tylko pomyśl. Jakby to było pokonać wewnętrzne blokady, celowo zarządzać swoimi emocjami i obserwować świetne rezultaty?

 • samoakceptacja,
 • poczucie bezpieczeństwa z wewnątrz,
 • kreatywność,
 • efektywność,
 • automotywacja,
 • życie w odwadze,
 • dobra komunikacja,
 • wewnętrzny spokój i moc

Niezależnie od okoliczności zewnętrznych.

Tylko Ty możesz wziąć pełną odpowiedzialność za swoje życie

A wszystko to dlatego, że dzięki NLP poznasz strukturę. Wszystko ma swoją strukturę – emocje, myśli, zachowania, sposób budowania relacji, umiejętność komunikacji umysłu z sercem, a nawet Twoje zdrowie i Twoja intuicja.

Gdy poznasz sposób, by odkryć strukturę, dodasz umiejętność kreowania właściwej postawy i pewność w działaniu, umiejętności inspirowania i dobrą komunikację ze swoją intuicją, będziesz mieć komplet narzędzi.

W jakim obszarze chcesz więcej?

 • zdrowie?
 • pieniądze?
 • związki?
 • praca?
 • relacje z rodziną?
 • poziom zadowolenia z życia?

 

NLP czyli Neurolingwistyczne Programowanie, nie jest nauką. Nie jest systemem filozoficznym.

Czym jest NLP

NLP (Neurolingwistyczne Programowanie) to praktyczne sposoby kierowania umysłem, emocjami, ciałem, które pozwalają lepiej komunikować się ze sobą i innymi ludźmi.

Neuro – odnosi się do neurologii, funkcji systemu nerwowego i łączenia umysłu z ciałem, emocji z działaniem.

Lingwistyczne – odnosi się do języka, ponieważ za jego pomocą dosłownie kreujemy rzeczywistość, wpływamy na samych siebie i na siebie nawzajem. Słowo ma potężną moc sprawczą, z której większość ludzi nie zdaje sobie w pełni sprawy.

Programowanie – sekwencje myśli, uczuć i zachowań posiadają określoną strukturę. Gdy wprowadzamy drobne zmiany w strukturze, dokonujemy nowego programowania, kreowania, swojego życia.

Umiejętności te wkładane są przez Praktyków NLP do dziedzin, którymi się zajmują. Spotkałeś więc z całą pewnością trenerów, terapeutów, mówców, liderów, lekarzy, nauczycieli, pisarzy i polityków, którzy stosują w swojej pracy NLP.

Największy sekret tkwi w tym, że im lepiej opanowali NLP, tym bardziej będziesz pewny, że nie stosowali on żadnych metod.

PRAKTYK NLP POZNAŃ

Miejsce: Poznań

Szkolenie stacjonarne

3 weekendy

Daty zjazdów:

17-18-19 maja

31 maja 1-2 czerwca

14-15-16 czerwca

Pomyślisz, że to dużo czasu. To prawda. I są ludzie, którzy potrafią znaleźć ten czas, bo wiedzą, intuicyjnie lub racjonalnie, że warto.

9 dni, trzy weekendy

Nauczysz się praktycznie korzystać z potencjału swojego umysłu i odkryć neuronauki.

Dowiesz się co i jak działa w umyśle Twoim i Twoich rozmówców

Będziesz podążać w trakcie swoją własną drogą

Poznasz narzędzia, ale zastosowanie wdrożysz samodzielnie, ponieważ nikt nie wie lepiej od Ciebie, gdzie to się sprawdzi najlepiej. Może to Twoja praca? A może wychowanie dziecka? Może relacje z najbliższymi lub też Twoim głównym celem jest doskonałe porozumienie z samym sobą?

Rozwiniesz umiejętność skutecznej komunikacji, działania, zarządzania

Najczęstsze pytania:

Czy dam radę przyswoić tę wiedzę?

Oczywiście, że tak. Mój nauczyciel w szkole trenerskiej mawiał: „Mów jak do przyjaciół, językiem najprostszym, jak się da.”

W zwiazku z tym, gdy uczę, mówię w sposób prosty, bez zbędnego komplikowania. NLP to praktyczna dyscyplina. Praktyczne ćwiczenia pozwalają zrozumieć od razu, co i dlaczego jest skuteczne.

Czy ma znacznie to, że nie znam się na psychologii?

Nie ma to znaczenia. To szkolenie to praktyczne umiejętności i często będziesz zdziwiony – „No tak! Ja tak mam!”. Krótkie części wykładowe służą transformacji na nieświadomym poziomie i poszerzą Twoją świadomość. Praktyczne ćwiczenia od razu wbudują w Tobie nowe umiejętności.

Czy będą zadania domowe?

Nie. To praktyczny warsztat i wychodząc z zajęć już będziesz rozumieć i umieć zastosować to, co przećwiczysz na zajęciach. Jeśli pomiędzy zjazdami będziesz chciał/a poćwiczyć w kontaktach z osobami ze swojego otoczenia, to przyklasnę. Nie ma jednak niczego takiego, jak zadania domowe.

Czy będę musiał/a otwierać się przed grupą?

Nie. To szkolenie to praktyczny warsztat wywierania wpływu na siebie i innych oraz komunikacji, nie zaś szkolenie terapeutyczne. Będziesz wprowadzać korzystne zmiany u siebie, ale to Twoja indywidualna praca nad sobą. I po drugie – metoda NLP opiera się na pracy nie na treści przeżyć obecnych czy z przeszłości, ale na strukturze (to dokładnie wytłumaczę podczas szkolenia), a oznacza to, że aby dokonać zmiany, nie trzeba w ogóle wyjawiać treści tego, z czym się pracuje. 

Jeśli dostrzegasz dobry moment właśnie teraz, zrób to:

podnieś swoją efektywność i przekształć marzenia w skuteczne działanie

wykorzystaj swój ukryty potencjał

uniezależnij się od ocen i opinii innych

naucz się wzbudzać w sobie stan potężnej motywacji

zacznij korzystać z ukrytych w sobie zasobów i zdolności

okiełznaj stres, pozbądź się lęków, odnajdź niewyczerpane źródło dobrego samopoczucia

zacznij kreować satysfakcjonujące życie

uwolnij swój zniewolony umysł

dogadaj się z podświadomością i podejmuj lepsze decyzje

Odpowiedz sobie na pytania:

Czego chcesz dla siebie i bliskich za rok?

Jak szybko chcesz wprowdzić w swoim życiu zmianę?

Co chcesz robić, jak się czuć i jak żyć?

I niech Twoje marzenia zyskają status planu z datą realizacji.

Przed zapisanem się przeanalizuj całość lub od razu sprawdź cenę

Program WARSZTATU

PRAKTYK NLP

Poniżej zarys tematów szkolenia. Umieszczam fachowe nazwy standaryzowane, a opis dodaję „ludzkim językiem”, by zrozumieć,  o co w tym chodzi.

Krótki wstęp i transformujące założenia NLP

Przybliżę Ci mechanizmy i motywy działania ludzkiego umysłu. 

Mapy rzeczywistości

Co nas różni, co nas łączy? Jak odnaleźć drogę do porozumienia z drugim człowiekiem, zwłaszcza w sytuacjach konfliktowych.

Rapport

To dla kogoś niezaznajomionego magiczny wręcz sposób na nawiązanie dobrej relacji i to w szybkim tempie. Okryjesz, że możesz lepiej dogadać się nawet z kimś, z kim dotychczas Ci się to nie udawało. 

Systemy reprezentacyjne

Wiedząc, jak działa mózg, możesz łatwiej wpływać na siebie i innych, lepiej się komunikować, negocjować, przedstawiać skuteczne oferty.

No i przede wszystkim – gdy wiesz, jak działą mózg, potrafisz samodzielnie przeprogramować negatywizmy, lęki, obawy, wdruki, zacząć myśleć tak, jak chcesz. A Twój nieświadomy umysł podąży za nowymi programami.

Sensoryczny "wykrywacz kłamstw", rozpoznawanie sposobu myślenia drugiego człowieka - w biznesie, terapii, związkach

Submodalności

Czyli jak myślisz Ty, przy udziale swoich zmysłów, jak myślą inni ludzie i jak, dzięki znajomości tych tajników, poprawiać jakość życia.

Analiza kontrastowa submodalności - bazowy mechanizm, który pozwoli Ci samodzielnie programować swój umysł i mózg.

Asocjacja, dysocjacja - prosty sposób na uzyskanie spokoju w stresujących sytuacjach oraz na pełne przeżywanie wspaniałych doświadczeń. Element niezbędny w hipnozie.

Wyciszanie wewnętrznego krytyka, karzącego głosu rodzica, destrukcyjnej autokrytyki.

Neutralizacja fobii i lęków - tzw.podwójna dysocjacja

Neutralizacja lęków, obaw, czarnowidztwa, generowania tego, co może nie wyjść

Poznasz szereg sposobów na to, by odpuszczać, rozpuszczać, neutralizować lęki. Bezcenne narzędzia do zarządzania sobą lub pomocy komuś bliskiemu.

Zmiana kompulsywnych zachowań - obgryzanie paznokci, objadanie się, złość i itp.(swish pattern)

Potężne narzędzie do zmiany swoich kompulsji, uzależnień, nawyków. Tak szybkie jak świst szabli. Dlaczego? Bo mózg, w odpowiednich warunkach, uczy się błyskawicznie. Racjonalny umysł ciągle „gada” i nieustająco podpowiada, że coś jest niemożliwe, że się nie da. Nieświadomy umysł jest wolny od tych ograniczeń.

Motywacja - jak przestać prokrastynować, jak zaprogramować się na bycie konsekwentnym.

Szybka automotywacja - Godiva Pattern

Jak zacząć robić z przyjemnością coś, na co dotychczas nie miałeś ochoty.

Zmiana osobista

Czyli – jak skutecznie zarządzać swoim umysłem, myślami i zachowaniami.

Inner game – wewnętrzna mentalna i emocjonalna gra, którą toczysz w sobie, decyduje o rezultatach, jakie otrzymujesz. Jeśli chcesz osiągać inne rezultaty, na tym szkoleniu nauczysz się szybko i łatwo kreować w nowy sposób.

Przekonania

Mocne przekonanie jest prawdziwe. Zawsze masz rację, niezależnie od tego w co wierzysz. Tak działa Twój umysł.  Przez odblokowanie samoograniczających przekonań możesz zasadniczo zmienić swoje życie. A czegokolwiek z przekonaniem oczekujemy, staje się dla nas „samospełniającą się przepowiednią”. Nie ma w tym żadnej magii. Podświadomość posłusznie prowadzi nas ku wydarzenim i szansom spełniającym warunki naszych przekonań.

Zmiana przekonań u innych - Reframing

Hipnoza - perswazyjna metoda przydatna w życiu osobistym, biznesie, relacjach.

Czyli czysta i skuteczna hipnoza. Zrozumiesz, jak na każdym kroku poddawany jesteś hipnozie, w jaki sposób to rozpoznać. Dowiesz się też, jak Ty hipnotyzujesz innych, choć sam o tym nie wiedziałeś. Uzyskasz umiejętność robienia tego wtedy, gdy chcesz i tak, jak chcesz. Unikniesz przypadkowości w swoich działaniach i tego, że mając dobre inetencje uzyskujesz inny efekt, niż zamierzony. Zaczniesz w celowy sposób używać technik hipnotycznych, by poprawiać jakość życia swojego i swojego otoczenia.

Techniki hipnozy w praktyce - integracja części, identyfikacja w transie w celu uzyskiwania rezultatów mistrzów.

Time Line - diagnostyka, transformacja, neutralizacja wdruków z przeszłości.

Jak organizujesz czas w swojej podświadomości? I jak to wpływa na Twoje działanie, motywację, realizację planów i marzeń? Jak rozpoznać organizację czasu drugiej osoby i dzięki temu poznać, kiedy jest dobry moment, by sprzedać jej swoją ideę?

Time Line - wzmacnianie zasobów

W tym modelu możesz zyskać pewność w działaniu, skorzystać z czegoś, co kiedyś robiłeś doskonale oraz zainstalować sukces w swojej przyszłości.

Time Line w kreacji

Dzięki temu mechanizmowi poznasz strukturę realizacji marzeń czyli to, co nazywane jest kreowaniem rzeczywistości.

Kotwice - rodzaje kotwic, mechanizm powstawania (spontaniczne, programowane zewnętrznie), neutralizacja nieużytecznych kotwic, zakładanie sobie użytecznych kotwic.

Kotwice - naucz się, jak neutralizować stres, instalować sobie dowolny pożądany stan, pozbyć i nieużytecznych reakcji emocjonalnych.

Uczysz się technik aby zrozumieć zasady i działanie. A kiedy pojmiesz, wtedy tworzysz własne techniki i modele.

Korzyści

 • Odpowiedzialność, wolność, kreowanie swojego życia – jeśli dotychczas Twoje życie w jakimś aspekcie nie wygląda, tak, jak chcesz, może to kwestia własnej odwagi? Twoja podświadomość daje Ci to, na co jesteś gotowy. Na szkoleniu uzyskać tę gotowość w pełni.
 • Zarządzanie, przewodzenie, bycie słuchanym – Czy myślałeś kiedyś, jakby to było umieć świetnie radzić sobie w komunikacji z innymi? Nauczysz się tak mówić i tak słuchać, by wznieść swoją komunikację na wyższy poziom.
 • Jak często zarzucałeś sobie prokrastynację, brak motywacji albo kreatywności? Po tym szkoleniu znikną wszelkie wymówki. To, jak się czujesz, będzie zależało od Ciebie.
 • A jakby to było przestać się bać oceny innych? 
 • Kiedy przestaniesz marnować swoją energię na zbędny stres? Będziesz zdziowiony, jak łatwo jest opanować tę reakcję ciała i umysłu. Z łatwością uporawsz się też z lękiem i niepożądanymi zachowaniami.
 • Chcesz podnieść poczucie swojej wartości? Jeśli zadajesz to pytanie, pewnie masz rozpracowane przyczyny, ale czy wiesz, że możesz w ciągu kilku dni opanować sztukę budowania solidnego poczucia wartości?
 • Poznasz wiele narzędzi. Niektóre staną się Twoimi ulubionymi i przejdą na poziom automatyczny. Staniesz się Praktykiem NLP, człowiekiem, który kształtuje swoje życie.

I wiem, że tylko Ty wiesz, co dla Ciebie najlepsze

więc podejmij swoją decyzję, za zapisując się sprawdź

Jak się zapisać

1. Skorzystaj z formularza, klikając różowy przycisk

Lub

2.Wyślij do mnie email na adres biuro@mirachlebowska.pl Otrzymasz zwrotnie potwierdzenie i numer konta do wpłaty. W tytule wpisz „Praktyk NLP”

Cena obejmuje

 • 9 dni szkolenia: pt.10:00-17:00, sob.10:00-17:00, ndz.9:00-16:00
 • przerwy kawowe
 • materiały
 • zezwolenie na nagrywanie audio tylko do własnego użytku
 • certyfikat

 

We własnym zakresie zapewniasz
 • Posiłki, dojazdy, noclegi.

 

Przed zapisaniem się rozwiej ostatnie wątpliwości – przeczytaj opinie tutaj