Hipnoza od podstaw

6-7 kwietnia 2024

 

Jest możliwe, by dokonać istotnych zmian w sobie, na poziomie świadomym i nieświadomym. Twoja podświadomość rejestruje wszystko, z niezwykłą dokładnością i trwale. Świadomie ukierunkowany proces na wzmocnienie zdolności jakąjest intuicja, pozwoli Ci doskonale porozumiewać się z podświadomością, odczytywać jej komunikaty, wzmocni Cię mentalnie i emocjonalnie.

Przełoży się to na Twoją zdolność do podejmowania dobrych decyzji, na szczęśliwe życie i dobrostan.

A GDYBY TAK…

Jakby to było umieć szybko i bez wysiłku osiągać stan głębokiego kontaktu z własną wielowymiarową świadomością?

I przede wszystkim umieć rozmawiać z tą częścią siebie, która wie wszystko, która czuje więcej i która ma największą moc i wiedzę, i pamięć?

A co, gdybyś dodatkowo potrafił manifestować dzięki niej swoje intencje?

Jakie jest Twoje „DLACZEGO?”

Domyślam się, że mogą być co najmniej dwa powody, dla których możesz chcieć wziąć udział w tym szkoleniu:

chęć poznania mechanizmów, dzięki którym możesz efektywnie komunikować się z nieświadomościami innych osób

pragnienie dokonania zmiany w swoim życiu osobistym, zawodowym, w swoich relacjach oraz lepsza komunikacja z sobą, dzięki poznaniu praw rządzących kreacją

Hipnoza

to narzędzie. To system komunikacji. To sposób, w jaki człowiek może komunikować się ze sobą, ze swoim sercem i umysłem, i może szybciej i skuteczniej uzyskiwać połączenie z polem wszelkich możliwości.

Szkolenie z hipnozy

Zsynchronizuj swoje działanie z mądrością świadomości i podświadomości

Nauczysz się autohipnozy. Szybko osiągniesz stan, w którym spada poziom kortyzolu (hormon stresu) i podnosi się poziom DHEA (hormon młodości).

Twój mózg limbiczny uruchomi procesy samoleczenia, wyrównując stan hormonalny organizmu. Doznasz redukcji dystresu psychicznego (negatywnego stresu)

Twoje ciało zrewitalizuje się i odzyska moc cofania czasu biologicznego.

Uleczysz nieprawidłowości w pętli myśli-emocje-zachowania, a to zaowocuje magiczną niemal zmianą, dostrzegalną w następnych dniach w codziennym funkcjonowaniu.

Dlaczego osoby praktykujące autohipnozę mają lepszą komunikację z bliskimi, są zdrowsze, spokojniejsze i młodnieją?

Kiedy świadomie zaczynasz skupiać uwagę na procesach, jakie zachodzą w podświadomości, mobilizujesz swój umysł do odkrywania przed Tobą możliwości, jakimi dysponujesz od zawsze, choć nie zdawałeś sobie z tego sprawy.

Rozpocznij świadomie ukierunkowany proces komunikacji ze swoją intuicją.

Doświadcz pola serca i wchodź w nie sprawnie, korzystając z autohipnozy.

Rozwiń dar intuicji, by lepiej słyszeć swoją większą część siebie.

Doświadcz co to znaczy W PEŁNI kochać siebie.

Twoja świadomość / podświadomość będzie Cię nieść zgodnie z Twoimi intencjami.

Poznasz wielopoziomową konstrukcję człowieka jako Istoty i zaczniesz korzystać z wszystkich poziomów w celu kreacji.

METODA DR MILTONA H. ERICKSONA

Kwantowego Hipnoterapeuty

POŁĄCZ SERCE I UMYSŁ

Możesz uniknąć dotychczasowych błędów w pracy nad sobą, a także osiągnąć lepsze rezultaty w tym, co jest dla Ciebie najważniejsze.
Poznasz krok po kroku procedury oraz doświadczysz działania tej metody, która zmieni Twoje nastawienie, dostęp do podświadomych wzorców i talentów.

ODKRYJ TAJEMNICZY ŚWIAT UKRYTY PRZED RACJONALNYM UMYSŁEM. UMYSŁEM, KTÓRY JEST W CODZIENNYM ŚNIE.

Możesz słyszeć czasem, że tylko mózg rządzi. Innym razem słyszysz, że to serce może nami rządzić jedynie skutecznie. Ale czy zauważyłaś, że bez jednego drugie nie jest w stanie całkowicie przynieść Ci pełnej satysfakcji i radości życia?

Myśl jest niematerialna. Wirtualna. Myśl powstaje w mózgu. Ale ta myśl wywiera wpływ na Twoje emocje. Na serce. A to już jest namacalne. To coś, co po prostu JEST.

By wzmocnić energię swojego serca i zacząć wibrować w częstotliwości uwalniającej, trzeba połączyć siły serca i mózgu. Możesz więc nauczyć się, jak zarządzać myślami i jak dzięki temu wzmocnić energię i pole serca.

 

DLACZEGO PODŚWIADOMOŚĆ JEST MĄDRZEJSZA

W podświadomości przechowujesz zapis wszystkich doświadczeń, od momentu pojawienia się na świecie. Gromadzisz tu, głęboko czasem ukryte przed świadomym wglądem, przekonania, wierzenia, schematy zachowań. Gromadzisz pamięć tego życia, pamięć rodową, pamięć karmiczną. I bardzo często zmiana, którą chcesz wprowadzić, spełza na niczym, ponieważ możliwa jest tylko przy zaproszeniu do współpracy tej potężnej cichej siły w Tobie – Twojej podświadomości.

 

Hipnoza od podstaw

Warsztat zarówno dla początkujących, jak i dla terapeutów, którzy chcą uzyskać nowe metody pracy z pacjentami.

Zaczniesz skutecznie porozumiewać się z podświadomością i korzystać pełniej z daru intuicji.

Znacznie lepiej zrozumiesz siebie i poprawisz komunikację z innymi, ponieważ stanie się to komunikacją wielopoziomową - nie tylko na poziomie świadomym, ale również podświadomym.

Umysł stanie się gotowy na przyjęcie tego, co Ci sluży i co jest Twoją intencją.

I nie wiem, jak bardzo będziesz zdziwiony, gdy zauważysz, że ten rodzaj komunikacji możesz stosować w każdym obszarze swojego życia: zarówno w tym osobitym, jak i w pracy.

Przygotuj sobie intencję przed rozpoczęciem szkolenia.

Przekażesz swoje „życzenie” tej części, która blokuje i tej części, która realizuje.

Będziesz mógł w trakcie szkolenia przekazać konkretne zlecenie

Zaczniesz komunikować się celowo z polem, nazywanym czasem Źródłem, innym razem polem nieograniczonych możliwości.

Jak sformułować intencję

Wszystko to, co jesteś w stanie sobie zażyczyć, już istnieje w Polu Nieograniczonych Możliwości. Jest to swego rodzaju JEDNOCZESNOŚĆ. Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość istnieją jednocześnie. Dlatego na tym poziomie możesz wpływać zarówno na przeszłość, która się wydarzyła, jak i przyszłość, która jest potencjałem.

Sformułuj swoją intencję posługując się sercem i emocjami. Zadbaj o to, by poczuć, że to, czego chcesz, jest tuż obok i za chwilę się z tym połączysz.

Zwróć uwagę, by w Twojej intencji zawarta była harmonia energetyczna. We wszystkich systemach obowiązuje zasada nieingerowania w wolną wolę innych ludzi. Zatem Twoja intencja ma dotyczyć Ciebie.

Po sformułowaniu sprawdź czy w sercu masz zgodę i czy czujesz pełną akceptację i równowagę. Zapisz.

Czy szkolenie Hipnoza od podstaw rozwinie Twoje możliwości?

Odpowiedź brzmi zawsze „TAK”

To, do jakiego poziomu dojdziesz, zawsze zależy od Twojego poziomu zaangażowania, otwarcia na nowe doświadczenia, a także od poziomu, z którego zaczynasz tę podróż.

Każdy z nas ma swoją ścieżkę i jest na określonym poziomie. Kiedy zaczynasz celowo korzystać ze stanu hipnozy, rozwijasz się szybciej, niż gdybyś nie zaczął kroczyć tą drogą.

W trakcie tego szkolenia wiele osób zaczyna korzystać (po raz pierwszy zauważalnie lub po raz kolejny, pełniej) ze zdolności postrzegania pozazmysłowego.

Zdolności PSI to coś, co każdy może w sobie rozwinąć. To bardziej odkrycie czegoś, co w Tobie drzemało, niż tworzenie czegokolwiek. Masz już zdolność, może póki co – uśpioną, jasnowidzenia, jasnosłyszenia, jasnoczucia. Więc pracując w stanie hipnozy, autohipnozy, którą jest każda hipnoza, aktywujesz ten ukryty talent, przyrodzony każdemu człowiekowi.

Najczęstsze doświadczenie uczestników szkolenia to uruchomienie prekognicji – przewidywanie przyszłości. Ma to związek z nawiązaniem doskonałego kontaktu z intuicją. Z nauczeniem się, jak korzystać z jej komunikatów.

Inną najczęstszą zdobyczą po tym szkolenie jest poszerzenie postrzegania rzeczywistości – zaczynasz patrzeć na świat inaczej. Widzisz więcej. A co za tym idzie – lepiej komunikujesz się ze światem.

Odkryjesz

jak wiele już o hipnozie wiesz, choć nazywasz ją zupełnie inaczej lub nie nazywasz jej wcale. Doznasz wglądów i nowej świadomości w obszarze komunikacji ze sobą i z innymi.

Cena zawiera

  • 2 dni szkolenia
  • Posiłki i noclegi we własnym zakresie
  • Cena zawiera podatek VAT
  • W cenie przerwy kawowe i materiały
  • Mała grupa, dzięki czemu będziesz zaopiekowany
  • Otrzymasz certyfikat

Zanim zdecydujesz się wziąć udział w szkoleniu, zapoznaj się również z opiniami o mnie tutaj – Referencje.

1680,00

w promocji

1380