Hipnoza konwersacyjna – ericksonowska

5-6.03.2022.

Hipnoza ericksonowska

5-6 marca 2022

Naucz się zadawać pytania kreujące zmiany

W jaki sposób umiejętna komunikacja może pozytywnie wpłynąć na życie Twoje i na życie ważnych dla Ciebie osób? I to zarówno w aspekcie zawodowym, jak i osobistym?

Opanowanie sztuki komunikacji z podświadomością, dzięki prostym narzędziom, z których możesz korzystać od zaraz, ułatwi Ci zmianę sposobu myślenia, co może się przełożyć na pozytywne zmiany w Twoim życiu.

Jakby to było skuteczniej się komunikować i  trafiać ze swoimi ideami do swojej głowy i głów innych? Tylko wyobraź sobie, jakby to było lepiej dogadywać się z szefem, partnerem, własnym dzieckiem.

Na szkoleniu otrzymasz wiele pomocnych narzędzi i rozwiązań. Cały wachlarz umiejętności, które możesz łatwo zastosować, zarówno w domu, jak i w pracy.

Nic nie jest po prostu zwykłą rozmową.

Milton H.Erickson

Zacznij hipnotyzować podczas zwykłej rozmowy.
Hipnoza jest wszędzie. Na każdym kroku spotykasz się z nią, choć może świadomie tego nie zauważasz. Jeśli nie wiesz, kiedy to się dzieje, ktoś inny pociąga za sznurki.

A gdyby tak umieć efektywnie przekonywać zarówno siebie, jak i innych?

Za pomocą pytań trafiających do podświadomości oraz umiejętnej komunikacji z nią możesz kontrolować tok swojego myślenia, a co za tym idzie – swoje działania i rezultaty. A za tym idzie wpływanie na swoją przyszłość.

Dotyczy to również komunikacji z umysłami innych ludzi.

Kiedy trafisz w odpowiednie miejsce w umyśle drugiej osoby, na przykład chcąc ją do czegoś przekonać, podświadomość odnajduje Twoje argumenty w sobie i zaczyna traktować przekazywane idee, jako swoje. Nie musisz już wtedy do niczego przekonywać, ponieważ „Skoro to jest w mojej głowie, to znaczy, że to ja tak chcę.”

Czy wiesz, jak przydatne to jest w terapii, wychowywaniu, uczeniu, a także w zarządzaniu innymi, przewodzeniu negocjacjach?

A gdyby tak dogadać się z kimś, kto był dotychczas jak mur?

Pomyśl o osobie, z którą dotychczas nie mogłeś się dogadać. A co, gdyby zmiana kilku słów pozwoliła Ci wreszcie do niej dotrzeć?

Co mówisz do świadomości a co do podświadomości?

Ludzie zwykle nie zdają sobie sprawy z tego, co naprawdę myślą, mówią i jak głęboko wpływają tym na kreowanie swoich doświadczeń i przebieg swojego życia.

Zazwyczaj – wydaje nam się, że wiemy, co mówimy. Że wiemy, jak wpływamy w ten sposób na rzeczywistość. 

Ale czy na pewno?

Jeśli sądzisz, że wiesz, co mówisz do drugiego człowieka, a nie osiągasz zamierzonego rezultatu, wniosek jest jeden – jednak nie wiesz.

Hipnotyzujesz wszystkich codziennie i nieustannie, choć o tym nie wiesz. A jeśli nie znasz różnic w mechanizmie działania umysłu świadomego i nieświadomego,  brak efektywności gotowy.

Podstawę tego szkolenia stanowi praca Miltona H.Ericksona, uważanego przez wielu za najznakomitszego hipnoterapeutę w historii. Jego strategie pracy z pacjentami do dziś zadziwiają skuteczności i efektywnością, a także szybkością wprowadzanych transformacji.

Sztuka trafiania wprost w odpowiednie miejsca w umyśle słuchacza oraz unikania powszechnych błędów w komunikacji to domena świetnych terapeutów, handlowców, dobrych rodziców, nauczycieli i skutecznych mówców.

Informacje organizacyjne – kliknij

Tu znajdziesz adres, plan godzinowy, przygotowanie przed szkoleniem.

W programie

Podczas 14 godzin warsztatu wykonasz praktyczne ćwiczenia. Nabędziesz umiejętności:

 • ZROZUMIENIE – to najważniejsza rzecz, podstawa, byś mógł stosować prawidłowo język hipnozy. Jest wiele szkoleń, na których ludzie uczą się tego rodzaju komunikacji. Jednak jeśli nie poczujesz, nie doznasz, a przez to – nie zrozumiesz, będziesz powtarzał wzorce, jak papuga, nie osiągając zamierzonego rezultatu.
 • PRAKTYCZNE ĆWICZENIA – po co, dlaczego i jak. Wykonasz tyle ćwiczeń, że wychodząc ze szkolenia będziesz umiał już stosować język hipnozy. Teraz piłka będzie po Twojej stronie boiska. Ćwicząc po szkoleniu i doskonaląc umiejętność, dojdziesz do perfekcji.
 • METODA DOSKONALENIA – dowiesz się, jak ćwiczyć, by Twoje komunikaty finezyjnie trafiały do podświadomości.

Dla kogo hipnoza ericksonowska?

Hipnoza werbalna to umiejętność zarządzania myśleniem. Myśleniem swoim, a także innych ludzi.

Człowiek jest jak żaglowiec, ma swój żagiel, ma ster i wszystko, co potrzebne, żeby popłynąć. Terapeuta, nauczyciel, to podmuch wiatru, który sprawia, że żaglowiec płynie do celu.

Milton H.Erickson

Jakby to było, gdybyś za pomocą paru słów mógł wpływać na zmianę nastawienia?

CHCESZ EFEKTYWNIEJ KOMUNIKOWAĆ SIĘ?

 • Jeśli chcesz wiedzieć NAPRAWDĘ, co mówisz do innych, a nie co Ci się wydaje, że mówisz.
 • Jeżeli pragniesz lepiej rozumieć, co rozmówca ma w swojej głowie, choć na powierzchni słowa są, jakie są.
 • Gdy pragniesz lepiej motywować innych, skuteczniej przekazywać swoje idee i sprawić, by ludzie chętniej za Tobą podążali. 

RODZICE

Chcesz umieć mądrze wpływać na wychowanie swoich dzieci? Jeśli chcesz skuteczniej się komunikować z własnym dzieckiem, lepiej rozumieć jego komunikaty i, po prostu, być lepszym rodzicem.

TERAPEUCI, COACHE

Hipnoza werbalna to mocne narzędzie wprowadzania płynnej zmiany.

 • Jeśli ktoś przychodzi do Ciebie do gabinetu, a Ty nie wiesz, jak „odbywa się” hipnoza w komunikacji, Twój klient Cię hipnotyzuje, a Ty nie masz pojęcia, co się dzieje. Może czas to zmienić?
 • Metody, których uczę na kursie, mają swoje źródła w gabinecie najskuteczniejszego hipnoterapeuty. Pozwalają, w finezyjny sposób, pomóc drugiej osobie w transformacji.

STUDENCI NEUROAKADEMII

To szkolenie jest w programie obowiązkowym NeuroAkademii

HANDLOWCY

Ile razy dałeś z siebie energię, która okazała się wyrzucona w błoto? Naucz się, jak to robią ci, którzy naprawdę sprzedają?

WYKŁADOWCY, NAUCZYCIELE, LIDERZY, MENEDŻEROWIE

 • Zacznij zadawać właściwe pytania. Skończ z bezproduktywnymi sporami. Włącz skuteczność.
 • Spraw, by ludzie słuchali Cię z zapartym tchem.
 • Odkryj w sobie to, co przyciągnie do Ciebie ludzi i sprawi, że będą Cię chętnie słuchać.

Sposób, w jaki opowiadana jest historia, może być ważniejszy od jej treści.

Milton H.Erickson

MASZ PROBLEM W KOMUNIKACJI?

 • Jeśli myślisz o sobie, że ludzie Cię nie rozumieją albo robią Ci na złość, nie słuchają, nie podążają.
 • Jeżeli czujesz, że Twoja skuteczność w rozmowach z innymi odbiega od ideału.
 • I jeżeli chcesz posiąść umiejętność takiego mówienia, by podświadomość rozmówcy usłyszała to, co faktycznie chcesz powiedzieć. Uwolnij się od powtarzania „jak grochem o ścianę”.

JESTEŚ NA ŚCIEŻCE ROZWOJU DUCHOWEGO?

 • Myśli sponsorują Twoje emocje. Przestań popełniać błędy, o których nawet jeszcze nie wiesz.
 • Dowiedz się, co tak naprawdę mówisz do swojej podświadomości i dlaczego, pomimo dobrych intencji, to u Ciebie nie działa.

Chciałbym, abyś odkrywał różnicę między Twoim myśleniem a Twoim działaniem.

Milton H.Erickson

Twoja podświadomość to nielimitowany bank pamięci

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, jakby to było, móc pełniej korzystać z tego, co zgromadzone jest na nieświadomym poziomie?

A jakby to było umieć tak pobudzić umysł swojego dziecka, ucznia, klienta, pracownika lub szefa, by lepiej Cię rozumiał, chętniej podążał za Twoim słowami i zaczął pełniej wykorzystywać swoje talenty i zasoby?

Hipnoza to metoda komunikacji. Komunikacji zarówno ze sobą, jak i z umysłami innych ludzi. Jest czymś, z czym spotykasz się na każdym kroku. Jeśli nie wiesz co się dzieje w komunikacji, kto pociąga za jej sznureczki?

A ponieważ umysł świadomy i podświadomy rozumieją język zupełnie inaczej, jeśli naprawdę chcesz się dobrze komunikować, jeśli rzeczywiście pragniesz unikać pułapek w komunikacji z innymi, to chyba warto się tego nauczyć.

Trener

Mira Chlebowska – certyfikowana hipnoterapeutka, psychodietetyk, trener NLP i Coach (UAM)

 

„Nauczysz się, jak mogą ze sobą współpracować – Twój umysł, serce i dusza. Poznasz też metody komunikacji z umysłami innych.

Połączysz pełniej umysł z sercem. Odnajdziesz drogę do siebie samego i prosty sposób na uzyskanie koherencji, czyli harmonii w całej Twojej istocie.

Nauczysz się pełniej korzystać z mocy ukrytych w podświadomości, która zacznie sprawniej współpracować z Tobą świadomym. Będziesz w sposób doskonalszy zarządzać komunikacją z innymi – czy to własnymi dziećmi, czy klientami na terapii, czy też partnerami biznesowymi.

Sprawdź ofertę cenową

 • 2 dni szkolenia
 • Posiłki i noclegi we własnym zakresie
 • Cena zawiera podatek VAT
 • W cenie przerwy kawowe i materiały

Czy wolisz zapisać się przez formularz czy dokonać bezpośrednio wpłaty na konto?

Jeśli bezpośrednio, skontaktuj się ze mną drogą mailową na biuro@mirachlebowska.pl lub poprzez formularz kontaktowy.

Mój nr tel 608-319-571.

Cena 1600

w promocji

993