Master NLP Neurocoaching

Szkolenia NLP Master Neurocoaching Poznań

Intensywny trening

Wchodząc na wymarzony szczyt, człowiek odkrywa, że to nie koniec podróży, ale początek kolejnej przygody.

Master NLP Neurocoaching to taka podróż, podczas której może poznać zaawansowane narzędzia do wprowadzania transformacji na poziomie zachowań, przekonań, tożsamości i swojej życiowej misji.

Wejdź na wyższy poziom kontaktu ze sobą i innymi ludźmi. Master NLP Neurocoaching pozwoli Ci jeszcze lepiej korzystać z mocy podświadomości i poznać zaawansowane sposoby komunikacji z podświadomością drugiego człowieka. Dodatkowo, dzięki znajomości mechanizmów pracy ludzkiego mózgu i pogłębionemu hipnotycznemu kontaktowi, możesz tworzyć własne modele i swoje osobiste techniki transformacji.

Program

 • Zaawansowane tajemnice filtrów umysłu.
 • Meta Model – precyzyjny model NLP komunikacji werbalnej, pozwalający dotrzeć do głęboko ukrytych informacji
 • Sleight of Mouth – perswazyjna zmiana przekonań, czyli jak przy pomocy kilku zdań wpłynąć na myślenie i przekonania drugiego człowieka
 • Metaprogramy – klucz do wiedzy, co tak naprawdę motywuje innych. Dzięki temu narzędziu NLP możesz szybko rozpoznawać potrzeby i sposób myślenia drugiej osoby.
 • Wartości – praca, by uzyskać spójność i pełną równowagę, by zyskiwać potężną motywację i motywować innych, czy to w sprzedaży, czy w zarządzaniu, czy w życiu osobistym.
 • Poziomy neurologiczne – jak wprowadzić systemową zmianę na wszystkich poziomach. Chcesz nauczyć się obcego języka? Schudnąć lub pozbyć się uzależnienia? Ten kompleksowy i kompletny model NLP przydaje się wtedy, gdy sam chcesz nad sobą pracować, jak i wtedy, gdy jesteś terapeutą, coachem, terapeutą uzależnień czy trenerem personalnym.
 • Core Transformation – integracja części podosobowości, niezwykle skuteczne narzędzie zarówno w pracy samodzielnej, z własnymi konfliktami, jak i z drugą osobą, a dodatkowo – to czysto hipnotyczne doświadczenie
 • Tożsamości – praca na poziomie „Kim jestem?” I jak stać się tym, kim chcesz być.

Uwaga!

To szkolenie nie jest psychoterapią i nie zastępuje jej. Jeśli jesteś pod opieką psychiatryczną, skonsultuj się ze swoim lekarzem.

  Dla kogo jest ten warsztat?

  Niewątpliwie dla osób, które:

  • chcą poznać zaawansowane metody wprowadzania transformacji w sobie, komunikacji, nawiązywania relacji
  • zawodowo chcą pomagać innym lub już to robią – gdy zajmujesz się coachingiem, terapią, uczeniem, zarządzaniem, przewodzeniem i potrzebujesz nowych, innych narzędzie do pracy z ludźmi.