Hipnoza konwersacyjna – ericksonowska

19-20.02.2022.

Hipnoza ericksonowska

19-20 lutego 2022

Czy myślałaś kiedyś, jakby to było, gdybyś potrafiła tak skutecznie komunikować się z osobą, na której Ci zależy, by niemal zawsze się dogadać?

A może ważne jest dla Ciebie, by mieć najlepszą, jak to możliwe, komunikację z własnym dzieckiem, partnerem, rodzicem?

Czy zajmujesz się wychowywaniem, zarządzaniem lub terapią?

Jesteś szefem? Rodzicem? Terapeutą?

Metoda niedyrektywna hipnozy to wspaniała szkoła komunikacji – z umysłem świadomym i nieświadomym.

W metodzie tej pracujemy z podświadomością tak, by człowiek potrafił odnaleźć najlepsze i najgenialniejsze rozwiązania w samym sobie.

I dotyczy to zarówno Ciebie, gdy pracujesz ze sobą, jak i drugiej osoby, gdy komunikujesz się z nią. Gdy chcesz przekazać jej swoje idee, trafić do odpowiedniego miejsca w jej umyśle lub gdy pragniesz dla niej czegoś dobrego, a ona tego nie dostrzega.

Kiedy trafisz w odpowiednie miejsce w umyśle drugiej osoby, podświadomość zaczyna traktować przekazywane idee, jako swoje i potrafi dostrzec, bo jest dla niej dobre. Czy wiesz, jak ważne to jest w terapii, wychowywaniu, ale również zarządzaniu innymi i w negocjacjach?

Naucz się pozytywnej transformacji

Hipnoza ericksonowska

Szeroko stosowana w hipnoterapii i przynosząca spektakularne efekty we wspomaganiu wychodzenia z różnorodnych problemów.

Hipnoza to narzędzie służące pracy z samym sobą oraz z innymi, w terapii, coachingu, wychowywaniu. Doskonale sprawdza się w pracy nauczyciela, trenera, w roli rodzica.

Podstawę tego szkolenia stanowi praca Miltona H.Ericksona, uważanego przez wielu za najznakomitszego hipnoterapeutę w historii. Jego strategie pracy z pacjentami do dziś zadziwiają skuteczności i efektywnością, a także szybkością wprowadzanych transformacji.

Dla kogo hipnoza ericksonowska?

RODZICE - Dla rodziców, którzy chcą mieć doskonały kontakt z dzieckiem i mądrze wpływać na jego wychowanie.

TERAPEUCI, COACHE - Hipnoza werbalna i połączona z nią komunikacja niewerbalna, to obowiązkowe narzędzie dla terapeutów i specjalistów coachingu. Dlaczego? Jeśli nie znasz hipnozy, Twój klient Cię hipnotyzuje (często), a Ty nie wiesz, co się tak naprawdę dzieje. Hipnoza to must have w głębokiej komunikacji.

NEGOCJATORZY, HANDLOWCY - Negocjujesz? Prowadzisz rozmowy biznesowe lub sprzedajesz w bezpośrednim kontakcie? Hipnotyczna komunikacja pozwoli Ci łatwiej osiągać rezultat i zapewniać wynik WIN-WIN

Jakie umiejętności czekają na Ciebie?

Nauczysz się języka rozumianego przez podświadomość. Dzięki temu będziesz zadawać właściwe pytania. I sobie, i innym.

Jeśli pociąga Cię mindfulness, przekonasz się, że jest to część hipnozy ericksonowskiej i zaczniesz praktykować tę sztukę z łatwością.

Nauczysz się wchodzić w stan FLOW. Dla siebie oraz w komunikacji z innymi.

Dowiesz się, co dotychczas komunikowałeś tak naprawdę, a nie, co Ci się wydawalo. I posiądziesz umiejętność takiego mówienia, by podświadomość rozmówcy słyszała to, co faktycznie chcesz powiedzieć. Dzięki temu unikniesz sytuacji, gdy powtarzasz coś komuś wielokrotnie, a on zachowywał się, jakby Cię nie słyszał.

Będziesz zarządzać swoimi myślami. Myśli „sponsorują” Twoje emocje. Kiedy zarządzasz właściwie myślami, wpływasz precyzyjnie na swoje emocje.

Twoja podświadomość to nielimitowany bank pamięci

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, jakby to było, móc pełniej korzystać z tego, co zgromadzone jest na nieświadomym poziomie?

A jakby to było umieć tak pobudzić umysł swojego dziecka, ucznia, pracownika, by zaczął pełniej wykorzystywać swoje talenty, zasoby i ukryte zdolności?

Hipnoza to zaawansowana metoda komunikacji. Komunikacji zarówno ze sobą, jak i z umysłami innych ludzi.

A ponieważ umysł świadomy i podświadomy rozumieją język zupełnie inaczej, jeśli naprawdę chcesz się dobrze komunikować, jeśli rzeczywiście pragniesz unikać pułapek w komunikacji z innymi, to chyba warto się tego nauczyć.

Trener

Mira Chlebowska – certyfikowana hipnoterapeutka, psychodietetyk, trener NLP i Coach (UAM)

 

„Nauczysz się, jak mogą ze sobą współpracować – Twój umysł, serce i dusza. Poznasz też metody komunikacji z umysłami innych.

Połączysz pełniej umysł z sercem. Odnajdziesz drogę do siebie samego i prosty sposób na uzyskanie koherencji, czyli harmonii w całej Twojej istocie.

Nauczysz się pełniej korzystać z mocy ukrytych w podświadomości, która zacznie sprawniej współpracować z Tobą świadomym. Będziesz w sposób doskonalszy zarządzać komunikacją z innymi – czy to własnymi dziećmi, czy klientami na terapii, czy też partnerami biznesowymi.

Sprawdź ofertę cenową

  • 2 dni szkolenia
  • Posiłki i noclegi we własnym zakresie
  • Cena zawiera podatek VAT
  • W cenie przerwy kawowe i materiały

Zanim zdecydujesz się wziąć udział w szkoleniu, zapoznaj się również z opiniami o mnie tutaj (link do opinii).

Wypełnij wszystkie pola

Po wysłaniu pojawi się potwierdzenie