Hipnoza konwersacyjna – ericksonowska

Hipnoza ericksonowska

Metoda niedyrektywna hipnozy.

W metodzie tej pracujemy z podświadomością tak, by człowiek potrafił odnaleźć najlepsze i najgenialniejsze rozwiązania w samym sobie. A gdy odnajdzie, podświadomość przestaje się im opierać. Przestaje się opierać pozytywnej transformacji i zaczyna pracować dla Ciebie w najlepszy z możliwych sposobów.

Hipnoza ericksonowska

Szeroko stosowana w hipnoterapii i przynosząca spektakularne efekty we wspomaganiu wychodzenia z różnorodnych problemów.

Hipnoza to narzędzie służące pracy z samym sobą oraz z innymi, w terapii, coachingu, wychowywaniu. Doskonale sprawdza się w pracy nauczyciela, trenera, w roli rodzica.

Podstawę tego szkolenia stanowi praca Miltona H.Ericksona, uważanego przez wielu za najznakomitszego hipnoterapeutę w historii. Jego strategie pracy z pacjentami do dziś zadziwiają skuteczności i efektywnością, a także szybkością wprowadzanych transformacji.

Co daje hipnoza ericksonowska?

Poznasz i nauczysz się wdrażać założenia Miltona Ericksona, w codziennym życiu, komunikacji i relacjach z ludźmi. A są one na tyle ważne i wprowadzają tak dużą zmianę w relacjach z innmi, że już to, samo w sobie, jest wartością.

Poznasz skuteczny sposób komunikowania się z własną podświadomością, by zapewnić sobie jej współpracę. Przydatne wtedy, gdy chcesz mieć wpływ na swoje życie, na swoje zdrowie, kondycję fizyczną, stan emocjonalny i świat, w którym żyjesz.

Zaczniesz przygodę z okrywaniem swoich wewnętrznych zasobów. Zdziwisz się, jak wielkie bogactwa kryją się w Tobie.

Nauczysz się języka rozumianego przez podświadomość. Dzięki temu będziesz zadawać właściwe pytania. I sobie, i innym.

Jeśli pociąga Cię mindfulness, przekonasz się, że jest to część hipnozy ericksonowskiej i zaczniesz praktykować tę sztukę z łatwością.

Otrzymasz dostęp do umiejętności wchodzenia w stan FLOW. To sprawi, że zaczniesz w pełni korzystać ze swojego życia.

Dowiesz się, co dotychczas komunikowałeś tak naprawdę, a nie, co Ci się wydawalo. I posiądziesz umiejętność takiego mówienia, by podświadomość rozmówcy słyszała to, co faktycznie chcesz powiedzieć. Dzięki temu unikniesz sytuacji, gdy powtarzasz coś komuś wielokrotnie, a on zachowywał się, jakby Cię nie słyszał.

Będziesz zarządzać swoimi myślami. Myśli „sponsorują” Twoje emocje. Kiedy zarządzasz właściwie myślami, wpływasz precyzyjnie na swoje emocje.

Twoja podświadomość to nielimitowany bank pamięci

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, jakby to było, móc pełniej korzystać z tego, co zgromadzone jest na nieświadomym poziomie?

A jakby to było umieć tak pobudzić umysł swojego dziecka, ucznia, pracownika, by zaczął pełniej wykorzystywać swoje talenty, zasoby i ukryte zdolności?

Hipnoza to zaawansowana metoda komunikacji. Komunikacji zarówno ze sobą, jak i z umysłami innych ludzi.

A ponieważ umysł świadomy i podświadomy rozumieją język zupełnie inaczej, jeśli naprawdę chcesz się dobrze komunikować, jeśli rzeczywiście pragniesz unikać pułapek w komunikacji z innymi, to chyba warto się tego nauczyć.

O mnie

Nazywam się Mira Chlebowska. Jestem psychodietetykiem, hipnoterapeutką i trenerem technik mentalnych, służących odkodowywaniu programów umysłu, i ustawianiu nowych, tak, by żyło Ci się lepiej, radośniej, pełniej.

Nauczę Cię, jak mogą ze sobą współpracować – Twój umysł, serce i dusza. Połączysz pełniej umysł z sercem. W trakcie naszych spotkań odnajdziesz drogę do siebie samego i prosty sposób na uzyskanie koherencji, czyli harmonii w całej Twojej istocie. Nauczysz się pełniej korzystać z mocy ukrytych w podświadomości, która zacznie sprawniej współpracować z Tobą świadomym. Będziesz w sposób doskonalszy zarządzać sobą – swoim zachowaniami, przekonaniami, emocjami, nawykami, myślami.

Niczego nowego jednak „nie włożę” Ci ani do głowy, ani do serca. Ponieważ już to wszystko, czego potrzebujesz, masz w sobie. Tylko dotychczas nie korzystałeś w pełni z tego wspaniałego potencjału. Więc nasza wspólna droga może być dla Ciebie drogą odkrywania, uświadamiania sobie rzeczy, które później wydadzą Ci się oczywiste, drogą doświadczania siebie.

Do 31.01.2020

 • 2 dni szkolenia
 • Posiłki i noclegi we własnym zakresie
 • Cena zawiera podatek VAT
 • W cenie przerwy kawowe i materiały

Zanim zdecydujesz się wziąć udział w szkoleniu, zapoznaj się również z opiniami o mnie tutaj (link do opinii).

1488 zł

Do 14.02.2020

 • 2 dni szkolenia
 • Posiłki i noclegi we własnym zakresie
 • Cena zawiera podatek VAT
 • W cenie przerwy kawowe i materiały

Zanim zdecydujesz się wziąć udział w szkoleniu, zapoznaj się również z opiniami o mnie tutaj (link do opinii).

1588 zł

Od 15.02.2020

 • 2 dni szkolenia
 • Posiłki i noclegi we własnym zakresie
 • Cena zawiera podatek VAT
 • W cenie przerwy kawowe i materiały

Zanim zdecydujesz się wziąć udział w szkoleniu, zapoznaj się również z opiniami o mnie tutaj (link do opinii).

1998 zł

[events_list]

Skontaktuj się tutaj