Oryginalny pomysł na prezent!

Jeśli pragniesz poprawić jakość swojego życia, a samodzielnie sprawia Ci coś trudność, możesz zrobić sobie prezent. Na święta lub na Nowy Rok.

Możesz też obdarować kogoś bliskiego.

 

Wolisz zrobić prezent komuś bliskiemu czy sobie? Każda z tych opcji jest dostępna.

Ty lub Obdarowany możecie wykorzystać voucher do końca kwietnia przyszłego roku.

W jakiej formie dostarczone zostaną vouchery?

W momencie zakupu zostaniesz poproszony o wybór opcji: voucher papierowy lub voucher pdf.

Voucher papierowy dotrze do adresata (podaj adres swój lub Obdarowanego) nieco później, co wynika z czasu potrzebnego na przesłanie. Zostanie wysłany w czerwonej kopercie pasującej do czasu świątecznego.

Voucher w pdf zostanie do Ciebie wysłany drogą email. (Nie do Obdarowanego, ale tylko do Ciebie) W tym momencie należy wybrać opcję: możesz podać Obdarowanemu numer przypisany do vouchera lub przesłać mu voucher pdf albo też – wydrukować i przekazać wydruk.

Do kiedy vouchery są aktualne?

Posiadacz vouchera może się z nim zgłosić do końca kwietnia przyszłego roku.

 

A co, jeśli obdarowany mieszka za granicą?

Sesje online to pełnowartościowy sposób przeprowadzenia sesji (Mira Chlebowska prowadzi sesje online od ponad 10 lat z klientami z Polski i z wszystkich kontyntenów. 

Jeśli posiadacz vouchera mieszka za granicą, możesz zażyczyć sobie wysyłkę vouchera w formie pdf. 

Jeśli chcesz otrzymać go drogą pocztową w formie papierowej, wpisz swój adres pocztowy, a następnie przekaż voucher Obdarowanemu.

Czy z sesji może skorzystać każdy?

Tak, każda osoba może wziąć udział w sesji i pracować nad celem, który chce osiągnąć.  Klienci Miry Chlebowskiej mają od 7 do ponad 90 lat.

Przy pracy z dziećmi poniżej 12 roku życia niezbędna jest w pierwszym rzędzie konsultacja z mamą.

Czy obdarowany może przekazać voucher dalej?

Tak.  Każdy voucher posiada indywidualny numer i to jest podstawą do skorzystania z sesji.

Opinie klientów

„Dzień Dobry Mira! Blokada na słodycze działa fenomenalnie, żadnych emocji, ani pozytywnych, ani negatywnych, gdy patrzę na ciastka i czekoladę.”

Grażyna

„- 10 kg dokładnie w 1,5 miesiąca, więc ekstra! Dziś w ramach nagrody zaszalałam pierwszy raz z latte, która chodziła za mną od tygodnia. I wiesz co? Paskudna!!! Serio!!! To ja już wolę swoją małą czarną.”

Aneta

„Nie wiem, jak to zrobiłaś, ale już pierwszej nocy po spotkaniu z Tobą przespałam całą noc. To cudowne. Tyle lat się męczyłam. Dziękuję.”

Barbara

„Dziś minął rok od naszego pierwszego spotkania, od którego przestałem pić. I melduję, że nadal nie piję. Czuję się jakbym żył na nowo. Dziękuję.”

Piotr

„Nasz syn zupełnie już nie boi się chodzić do szkoły. Daje sobie radę z tymi, którzy go przezywali i znów zaczął się dobrze uczyć.”

Artur

„Dziękuję Miro. Po naszych sesjach dużo się zmieniło. Dałam radę wyjść z toksycznego związku, nad którym pracowałyśmy. A teraz mam wspaniałego partnera.”

Aneta

Uwolnij swój zniewolony umysł, odnajdź w sobie spokój, motywację i radość życia

voucher na święta