logo
Najszybszy kontakt ze mną przez telefon. Jeśli nie odbieram, wyślij SMS. Oddzwonię. Mój nr telefonu: Tel. +48 608 319 571
 

Referencje

Najcenniejsze źródło informacji to polecenie.

Referencje

Oto opinie klientów. Zanim skorzystasz z oferty szkolenia lub umówisz się na spotkanie, możesz zapoznać się z wypowiedziami innych.

Jeśli zechcesz dołączyć swoją opinię, będę wdzięczna. Możesz to uczynić przesyłając rekomendację mailowo lub też w formie ręcznie lub komputerowo pisanego listu z podpisem (wtedy umieszczony zostaniej tutaj jego scan).

Klikając lewym klawiszem myszy na rekomendacji zatrzymasz ją.

Klikając prawym otworzysz okno, poprzez które możesz powiększyć list.

Kliknij prawym klawiszem myszy na liście i zaznacz "View Image" by otworzyć list na ekranie.

Marek Cieloch

Kliknij prawym klawiszem myszy na liście i zaznacz "View Image" by otworzyć list na ekranie.

Przemysław Wojnarowski GABINET ROZWOJU OSOBISTEGO GROW

Kliknij prawym klawiszem myszy na liście i zaznacz "View Image" by otworzyć list na ekranie.

SEKRETARIAT DS. MŁODZIEŻY WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIEGO

Daria Lisiewicz

Kliknij prawym klawiszem myszy na liście i zaznacz "View Image" by otworzyć list na ekranie.

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Jastrowiu

“Wspaniała hipnoterapeutka i coach. Sesje u Miry są po prostu magiczne. Moje życie rozkwitło od mojego pierwszego spotkania z Mirą. Polecam wszystkim!

Ola Radka START WITH SELF

Kliknij prawym klawiszem myszy na liście i zaznacz "View Image" by otworzyć list na ekranie.

Monika Świerczyńska

“Hej wszystkim! 🙂 Z całą pewnością mogę polecić Mirę jako super coacha i hipnoterapeutkę. Po jednej sesji z pracą z linią czasu udało mi się zmienić moje negatywne nastawienie do wielu ważnych spraw w moim życiu! Jestem pod wrażeniem posiadanej przez Mirę wiedzy jak i zasobów, które posiada. Na prawdę ze szczerością w sercu POLECAM!

Krzysztof Weremiński

“Zastanów się jakby to było gdyby Twoje życie eksplodowało tysiącem nowych możliwości i jak byś się czuł gdybyś mógł dostać dokładnie to czego pragniesz w życiu osobistym i w biznesie? Zanim rozpoczniesz pracę z Mirką Chlebowską pomyśl czy jesteś gotowy na tak wielką, wspaniałą zmianę i na efekt wielkiego "WOW". Mira!!! Dziękuję!! to działa!!! Z niecierpliwością czekam na kolejny zjazd Praktyka NLP !! Do zobaczenia

Marta Wiśnik

“Mira wywarła na mnie przeogromne wrażenie ogromnym zasobem wiedzy i dbałością o szczegóły. Ma niesamowitą umiejętność słuchania ludzi i zrozumienia ich potrzeb. Bardzo cenię jej szczerość i to że skupia się na tych rzeczach które są najbardziej przydatne i istotne w danym momencie. Ma też świetne poczucie humoru i zauważalną sympatię do ludzi. Mira robi bardzo pozytywne pierwsze wrażenie, w skrócie pełen profesjonalism i duże serce. Mam nadzieję że jeszcze nie raz bedę miał przyjemność uczestniczenia w jej kursach albo sesjach prywatnych. Bez wachania polecam Mirę każdemu kto szuka usług hipnoterapeuty albo sam chciałby nauczyć się hipnozy.

Kamil Bigda

“Mirka to fantastyczna, czarująca, wrażliwa, kochająca ludzi osoba. Jednak jej osobisty urok i wdzięk, empatia i umiejętność słuchania innych to tylko czubek góry lodowej. To, czego nie widzimy, to ogrom wiedzy, niesamowicie rozbudowany warsztat, pełny profesjonalizm, poparty wieloletnią praktyką. Łatwość, z jaką Mira wprowadza innych w trans jest wprost niewiarygodna; sam tego wielokrotnie doświadczyłem. Jeżeli potrzebna Wam pomoc hipnoterapeuty, to Mira Chlebowska jest najlepszym z możliwych wyborem. Jeżeli ktoś z Was chce nauczyć się hipnozy, lub doskonalić swój warsztat, to zgłoście się prosto do Mirki. Od pierwszej chwili nawiążecie fantastyczny kontakt, a Mira chętnie podzieli się swoją wiedzą.

Mariusz Pękala

“Cudowna osoba juz po pierwszym dniu szkolenia w moim zyciu zaczęły sie dziac cuda Mega szybko poczułem sie lepiej, zacząłem lepiej patrzeć na swiat, odnalazłem drogę w życiu, poprawiłem relacje z rodziną, to jest tak jakby urodzic sie na nowo, oddychać pełną piersią, poczuć ogromną ulgę i iść przez życie niczym młody Bóg.

Dominik Grochowski Coach

“Mira, dla mnie każde kolejne spotkanie pokazuje jaką jest wyjątkową osobą. Świetny specjalista, prowadzi do końca, dobiera techniki i narzędzia do potrzeb Podopiecznego. Zdecydowanie godna polecenia

Daria Michalik

“Człowiek jest wielki dzięki temu czym się dzieli z innymi. Dziękuję Tobie Mirko, że podzieliłaś się ze mną potężnym narzędziem, które pozwala mi dotrzeć w głąb mojego umysłu i kontrolować jego zachcianki. Faktycznie jesteś czarodziejką 😊 P.S. Dzięki Tobie kocham nienawidzić szpinak 😊

Hanna Ławicka

“Mecenas hipnozy. Wielka wiedza, wielkie umiejętności. Po prostu Mira

Wojciech Bożemski BIOENERGOTERAPEUTA

Mateusz Jan Gołębiowski

Wojciech Szalbierz FUNDACJA JEDEN UNIWERSYTET

Kliknij prawym klawiszem myszy na liście i zaznacz "View Image" by otworzyć list na ekranie.

Iwona Brzozowska

GOODGO SP. Z O.O.

I Liceum Ogólnokształcące im.Marii Skłodowskiej-Curie w Złotowie