logo
Najszybszy kontakt ze mną przez telefon. Jeśli nie odbieram, wyślij SMS. Oddzwonię. Mój nr telefonu: Tel. +48 608 319 571

Szkolenia

Home / Szkolenia
device marquee background device marquee background
desktop frame

Hipnoza od podstaw + -

a

Hipnoza od podstaw to szkolenie dla osób, które pragną nauczyć się autohipnozy oraz nawiązać kontakt z własną podświadomością. To idealna okazja do rozpoczęcia przygody z wewnętrzną komunikacją i zarządzaniem sobą w zgodzie z tym co podświadome i nadświadome w ludzkiej istocie.

Przed zapisaniem się na szkolenie przeczytaj dokładnie ofertę, ponieważ to jest ważne, by w pełni być przekonanym do udziału, posiadając wszystkie niezbędne informacje. Czytaj więcej:

Praktyk NLP Neurocoaching + -

a

Szkolenie Praktyk NLP Neurocoaching to najbardziej wszechstronne ze wszystkich szkoleń u mnie, po którym będziesz od razu posiadać niezbędne umiejętności w zakresie własnego umysłu, jak też komunikacji z innymi. Dostaniesz na tym warsztacie najszerszą i najgłębszą wiedzę, którą użyjesz od razu, gdy tylko poczujesz, że tego pragniesz. W trakcie zapoznawania się z ofertą zwróć uwagę na dostępny rabat. Czytaj więcej:

Master NLP Neurocoaching + -

a

Szkolenie Master NLP Neurocoaching to warsztat drugiego stopnia. By wziąć w nim udział, należy najpierw ukończyć szkolenie Praktyk NLP Neurocoaching. Warsztat Master to 9 dni intensywnej wiedzy, rozłożonej na trzy weekendy. To wyższy stopień zaawansowania w komunikacji, zarządzaniu, negocjacjach, kreowaniu przywództwa. Czytaj więcej:

Odchudzanie - Szczupła sylwetka zaczyna się w głowie + -

a

Odchudzanie – Schudnij z głową to dwudniowy warsztat, na którym możesz przetransformować swoje myślenie, zachowania, nawyki i działania. Czytaj więcej:

Stop słodyczom + -

a

Warsztat Stop słodyczom to praktyczne zajęcia. Nie ma na nich jednak żadnych ćwiczeń fizycznych. Nie będzie tu również ważenia ani sprawdzania obwodów. Na tym warsztacie nauczysz się zarządzać tym, co jest na samym początku i od czego należy zacząć. To znaczy? Szczupła sylwetka zaczyna się w głowie i to z tego miejsca rozpoczniesz pracę nad sobą, by za jakiś czas być w pełni zadowoloną. Jednak zanim schudniesz przy pomocy metody hipnoodchudzania, sprawdź dokładnie ofertę. Wejdź po więcej:

Psycholingwistyka zdrowia + -

a

Psycholingwistyka zdrowia to najbardziej wszechstronne ze wszystkich szkoleń prowadzonych u nas. Daje najszerszą i najgłębszą wiedzę z zakresu pracy własnego umysłu oraz tego, jak komunikować się z umysłami innych ludzi. Czytaj więcej:

Hipnoza ericksonowska + -

a

Szkolenie Praktyk NLP Neurocoaching to najbardziej wszechstronne ze wszystkich szkoleń prowadzonych u nas. Daje najszerszą i najgłębszą wiedzę z zakresu pracy własnego umysłu oraz tego, jak komunikować się z umysłami innych ludzi.