logo
Najszybszy kontakt ze mną przez telefon. Jeśli nie odbieram, wyślij SMS. Oddzwonię. Mój nr telefonu: Tel. +48 608 319 571

Blog

Jak zaprogramować przepływ

Pieniądze

Niektórzy mają dar i dobrą do nich rękę.

Inni ciągle dosięgają do określonego poziomu, a potem dzieje się coś nieoczekiwanego. I znów spadają na poziom, od którego zaczęli.

Jak wejść w przepływ, dostać się w ten nurt i jednocześnie pozostać w nim?

Nieumiejętność przyciągania pieniędzy często ma związek z głęboko zakorzenionymi przekonaniami będącymi bardzo silnym filtrem dla naszego niższego Ja. A przez to, w wyniku braku odpowiednich informacji, przesyłanych do wyższego Ja, również i dla niego.

Czy nosisz w sobie skrypt biedy?

Jaki masz wdruk, który hamuje Cię przed byciem bogatym?

Jeśli dokonujesz wyboru, by być biednym, żyć w niedostatku, to jest to Twoje prawo i nikomu nic do tego.

Inaczej ma się sprawa, jeśli chcesz w swoim życiu zmiany i pomimo, że robisz wiele w tym kierunku, ciągle doświadczasz blokady.

W dodatku, skoro czytasz ten tekst, to prawdopodobnie intuicja doskonale Ci podpowiada, że pod tą niemożnością kryje się coś ważnego.

Energia lub jej brak.

Pieniądze to żywa energia

Tak, to energia. Ani dobra, ani zła.

To intencja używającego sprawia, że stają się narzędziem czynienia dobra lub też nie.

To człowiek, który używa pieniędzy, znajduje w nich to, co jest nim samym. Jeśli w Tobie jest ciepło i dobro, znajdziesz to samo w energii pieniądza. Znajdziesz tu kreatywność, ciepło, opiekuńczość, bezpieczeństwo dla Twoich bliskich, zdrowie, możliwość rozwoju i tak dalej.  Znajdziesz to, co w sobie nosisz.

Jeśli zaś na myśl o dużych pieniądzach zaczynasz odczuwać lęk, bo na przykład:

  • ktoś mnie okradnie
  • rodzina mnie odrzuci
  • ktoś zrobi mi krzywdę, by odebrać mi wszystko
  • przyjdą urzędnicy i zabiorą
  • stanę się złym człowiekiem
  • zagubię siebie, gdy będę bogaty

 

 

To takie przekonania i im podobne są odbiciem Twoich lęków, Twoich wyobrażeń, kreowanych przez Ciebie wersji przyszłości, które mogą być też bagażem dziedziczonym po przodkach i wtedy również z nimi (przodkami) trzeba przejść drogę naprawczą, by wyprostować ścieżki do dobrostanu.

Medytacja dobrobytu

Złóż dłonie i trzymaj banknot pomiędzy nimi, ułożywszy wygodnie całe ręce, swobodnie.
Usuń ze swojego wnętrza wszelkie obawy, uczucia pragnienia i pożądania. To bardzo ważne, byś o nic nie prosił, niczego nie pragnął w tym momencie.
Twój splot słoneczny, Twój brzuch, podbrzusze, klatka piersiowa mają być otwarte tylko na uczucie wdzięczności, radości, spokoju.
Oddychaj skupiając się na uczuciu pomiędzy dłońmi. Miej świadomość, że jest to spotkanie z istotą bogactwa, z energią, którą możesz nawet spersonifikować, wyobrażając ją sobie jako piękną dobrą postać.
Przywitaj się z tą energią i wyraź pełną akceptację, poczuj ją. Bezwarunkowa akceptacja pozwoli energii pieniądza rozkwitnąć i zagościć u Ciebie.
Jeśli w Twoim umyśle podczas tej medytacji pojawiają się jakieś obrazy, myśli, obserwuj je tylko. Pozwól im się pojawiać, a następnie puść, by odpłynęły.
W pewnym momencie poczujesz, że już w pełni akceptujesz energię pieniądza, że uznajesz ich bycie w Twojej przestrzeni. Wtedy możesz zaprosić je do swojego życia. W tym momencie poproś, by wkroczyły w Twoje życie i by towarzyszyły Ci na stałe. Jeśli jakiekolwiek wątpliwości będą pojawiać się w trakcie, dodawaj od czasu do czasu regułę zabezpieczającą „Niech wszystko dzieje się zgodnie z wolą Źródłą, zgodnie wolą mojej Duszy.”
Obserwuj jak energia spomiędzy dłoni rozpływa się na całe ciało i obejmuje przestrzeń dookoła Ciebie.
Podziękuj za obecność tej energii.
Oddychaj.
Odczuwaj swoje Wyższe Ja w kontakcie.

Jeśli ten wpis jest przydatny, kliknij serduszko

 

Polub i udostępnij, jeśli Ci się podobało
No Comments
Post a Comment